туристичні помічники Helsinki Help
туристичні помічники Helsinki Help

Розмір оригіналу:   670x452
Тип: jpeg   Дата:

Вже двадцятий літній сезон на вулиці Хельсінкі виходять туристичні помічники служби Helsinki Help, що допомагають гостям міста краще зорієнтуватися в ньому. Відбір в службу проходить на конкурсній основі і притягає величезну кількість охочих. Цього року з майже 500 претендентів було відібрано 26 молодих людей. Помічникі працюватимуть з 12 червня по 24 серпня щодня з 9.00 до 16.15.
Помічники забезпечать туристів вичерпною інформацією про можливості відпочинку в Хельсінкі, пам’ятках і подіях, музеях, кафе і ресторанах, пересуванні на громадському транспорті. У них можна отримати туристичні брошури і карти міста, а також купони на скидки в торгових центрах, музеях і ресторанах столиці.
Туристичні помічники обслуговуватимуть гостей міста в центральних районах Хельсінкі, а також в терміналах Katajanokka і Olympia і біля залізничного вокзалу. Спілкуванню із зарубіжними туристами сприяють відмінні мовні навички співробітників Helsinki Help : спільно вони володіють 14 мовами, у тому числі українською.
Разом з туристичними помічниками прогулюється забавна істота Хелппі – талісман проекту, зустрічі з яким особливо радіють діти. В день міста, 12 червня, є шанс стати володарем одного з 400 м’яких іграшкових Хелппі, які лунатимуть в центральних кварталах.
Діяльність туристичних помічників почалася в 1995 році. Туристична кампанія допомогла значною мірою поліпшити ситуацію із зайнятістю молоді : за цей час роботою було забезпечено 500 молодих людей. За час діяльності служби Helsinki Help було обслужено приблизно 1,7 млн. туристів.

11 червня 2014

Автор:

Helsinki Help знову допоможе туристам Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук