відпочинок в Дубаї
відпочинок в Дубаї

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Справжні снігові замети і гірськолижні схили прямо посеред піщаних дюн. Що це може бути – ще один міраж втомленого подорожнього або чергові казки, про які постійно розповідають в ЗМІ, показуючи несправжні картинки? Багато хто б так і подумав, коли б не одно але – тисячі захоплених відгуків мандрівників, які побували на гірськолижному курорті SKI Dubai.
Ця гірськолижна база знаходитися недалеко від столиці Об’єднаних Арабських Еміратів, і вона є прямим доказом тому, що люди здатні створювати справжні чудеса, адже ніяк інакше сніговий “острів” посеред пустелі не назвеш. Відмітимо, що якщо ви хочете понизити витрати на гірськолижний відпочинок, то вам знадобляться гарячі тури, які можна знайти за допомогою інтернет-сервісів. Ще один варіант – це самостійна подорож. В цьому випадку вам самим доведеться купити авіаквитки, шукати готель, бронювати номер, купувати пропуск на SKI Dubai і так далі, проте ви зможете немало заощадити на поїздці.
Що стосується гірськолижного курорту в Дубаї, то він має ряд переваг, які вигідно відрізняють його від інших подібних комплексів. По-перше, це практично справжній сніг, що виготовляється арабами по усім відомій технології, але без застосування хімічних засобів. У результаті виходить штучний сніг, який за своїми властивостями ні чим не відрізняється від природного, який частенько випадає в Україні або Канаді. Звичайно ж, побачити навколо себе сніг, коли знаходишся недалеко від пустелі, досить незвично навіть для найдосвідченіших мандрівників.
По-друге, великі розміри – територія гірськолижного курорту порівнянна з площею трьох футбольних полів. Тут знайдуться цікаві розваги, як для дітей, так і для дорослих. До того ж в SKI Dubai є немало інструкторів, що допомагають новачкам навчитися кататися на гірських лижах.

Відео: Гірськолижна база SKI Dubai


Відео про відпочинок на гірськолижному курорті в Дубаї SKI Dubai

17 жовтня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук