Готелі Барселони
Готелі Барселони

Розмір оригіналу:   280x200
Тип: jpg   Дата:

У Барселоні в ці дні стартує 4-й в історії “Тиждень терас”. Майже 60 готелів міста пропонує усім охочим провести час на власних терасах, розташованих на верхніх поверхах будівель і доступних, як правило, тільки для постояльців. Туристи і жителі Барселони зможуть там не лише поїсти і випити келих вина, милуючись відмінними панорамами міста, але і взяти участь в одному з 200 безкоштовних заходів.
Як правило, в “Тиждень терас” найбільше число відвідувачів збирали готелі Барселони, з найбільш високими терасами, звідки відкривалися кращі види, проте цього року готелі підготували культурну і кулінарну програму, тому вибрати щось одне буде украй складно. З 7:00 і до світанку на терасах готелів Барселони звучатиме музика, а гості зможуть помилуватися зірками через телескоп, побачити і взяти участь у виступах фокусників, музикантів і навіть оперних співаків. Волонтери в цей час учитимуть усіх охочих робити коктейлі, готувати закуски або пекти пироги.
За рішенням організаторів, цього року “Тиждень терас” буде довший звичайного і продовжиться 10 днів, за цей час в події візьмуть участь щонайменше 20 тисяч чоловік.

11 червня 2014

Автор:

Готелі Барселони запрошують туристів на тераси Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук