Є в штаті Каліфорнія місце, яке контрастно відрізняться від усього оточення і є райським куточком з незайманою природою посеред густонаселеного і шумного регіону. Йдеться про грандіозний Національний парк Йосеміті (Yosemite National Park), який завдяки унікальним природним умовам був внесений в список фонду Всесвітньої спадщини в 1984 році і є однією із старих заповідних зон США.
Національний парк Йосеміті
Національний парк Йосеміті

Розмір оригіналу:   800x450
Тип: jpg   Дата:

Величезні території, покриті на 95 відсотків невинними лісами, розкинулися біля підніжжя гірського хребта Сьєрра-Невада. На площі в цілих три тисячі квадратних кілометрів можна знайти десятки унікальних пам’ятників природної архітектури, від лісових озер і величних водоспадів, до химерних скельних утворень, які шліфувалися часом, дощем і вітром в течії тичи років. Уся ця композиція є дивовижним і вражаючим видовищем.
Що бажають побачити на власні очі гордість Америки – гаї величезних древніх дерев секвойядендронів, вирушають в Маріпосу або Туоломні, де можна спостерігати десятки цих велетнів, що досягають неймовірної висоти і туристів діаметрів древніх стволів, що порочать уяву. Не менш заворожливим видовищем може стати і екскурсія по водоспадах цього краю, один з яких вважається найвищим в цій частині США і височіє над околицями на 739 метрів.
Такий колоритний об’єкт може стати відмінним оглядовим майданчиком, щоб розглянути мальовничі простори парку Йосиміті, на вершині водоспаду розташована спеціальна платформа Glacier Point, яка забезпечує прекрасний панорамний огляд великої території заповідника.
вид на водоспад національного парку Йосеміті
вид на водоспад національного парку Йосеміті

Розмір оригіналу:   800x450
Тип: jpg   Дата:

А якщо туристам буде недостатньо таки висот, то вони можуть прилучитися до числа тих гостей, яких організовую оглядові екскурсії, маршрут яких проходить безпосередньо по гірському хребту. Такі подорожі по стежках Пасифік-хрест і Сьєрра-хрест користуються величезною популярністю у любителів екстремальних вражень або просто у тих гостей Національного парку, хто хотів би помилуватися пейзажами, від яких захоплює дух.
Вид на гори на озері Tenaya в парку Yosemite
Вид на гори на озері Tenaya в парку Yosemite

Розмір оригіналу:   800x450
Тип: jpg   Дата:

Каліфорнійському парку Йосиміті є, що запропонувати любителям гострих відчуттів. Список очолюють альпіністські стежки прямовисної гранітної скелі Ель-Капітан, спуск по бурхливій течії річки на гумових човнах для рафтингу, екстремальні маршрути для поїздок на гірських велосипедах, верхові прогулянки в стилі перших дослідників цього краю, катання на лижах і сноубордах.
А для тих гостей Національного парку, хто цінує більше розмірені способи провести час, відшукається маса не менш захоплюючих розваг для усієї сім’ї. Від відвідування затишних кафе і ресторанів, до риболовлі на місцевих водоймах.

28 червня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук