Tax Free у Греції
Tax Free у Греції

Розмір оригіналу:   460x280
Тип: jpg   Дата:

Більш ніж удвічі знизилася сума безмитної купівлі з якою повертається податок – тепер він повертається з купівлі ціною до 50 євро. Раніше ця сума складала 120 євро і Греція вважалася однією з самої «дорогих» в ЄС по цьому параметру. За розрахунками економістів, ця міра сприятиме підвищенню конкурентоспроможності грецького турпродукту за межами ЄС, в першу чергу за рахунок того, що туристи з Америки, Англії, України і інших пріоритетних ринків більш охоче витрачатимуть гроші в країні.
По дослідженню Premier Tax Free, сьогодні в Греції працює близько 2 тис. 200 магазинів, де оформляють повернення ПДВ. Причому на сусідньому Кіпрі, який також понизив суми для повернення ПДВ з 175 до 50 євро дало негайний ефект у збільшенні обороту магазинів на 30%.
Туроператори також підкреслюють, що українські «шопоголіки» до Греції небайдужі. Хоча традиційний шоп-продукт Греції – шуби – «дотягував» і до колишнього показника. Але Греція в цілому притягає туристів можливістю «пошопитися» і придбати речі як грецького виробництва, так і виробництва інших європейських країн за дуже привабливою ціною. Причому періоди розпродажу, що так цінуються «шопоголіками» в Греції зустрічаються тричі в рік, – літній в липні-серпні, осінній в листопаді і зимовий в січні-лютому.
Відмітимо, що, незважаючи на кризу, туристи з України, Білорусії та Росії в Греції, за даними Держбанку країни, залишаються найщедрішими: за сезон поступлення від цієї категорії склали 223 млн євро, що на 1,5% більше рівню минулого року. Тільки у липні витрати туристів виросли на 14,4% до 108 млн євро.

24 жовтня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук