шопінг в серпні
шопінг в серпні

Розмір оригіналу:   260x190
Тип: jpg   Дата:

Ну, хто з нас не любить шопінг? Деякі люди стверджують, що подібне заняття не доставляє їм ніякої радості – може бути так воно і є, хоча, швидше за все, вони просто лукавлять. Коли є час на похід по магазинах, та ще і з достатньою сумою грошей завжди виникає непереборне бажання порадувати себе новими дрібничками і взуттям, різними гаджетами і пристосуваннями, а якщо ще усе це буде куплено за дуже приємними цінами – в сезон розпродажів, тоді можна отримати подвійне задоволення.
На сезонних розпродажах можна істотно заощадити на вартості різних речей, якість яких, навіть найпростіших, може бути дійсна на висоті. При цьому на шопінг краще вирушати за кордон, адже саме там можна знайти багато цікавого. Звичайно, якщо вам треба підготувати дитину до школи, підібрати шкільну форму, тоді простіше це зробити у нас, наприклад, купити в якому-небудь спеціалізованому інтернет- або звичайному магазині. А ось за брендовими речами, дитячими або дорослими, краще їхати в одну з європейських країн.
До речі, дуже добре поєднувати шопінг з часом відпустки – відправившись, приміром, в серпні в Італію, Іспанію або Францію, ви зможете і пляжним відпочинком зайнятися, і на екскурсіях побувати, і у магазинах. Адже з початку липня і аж до осені в цих країнах у безлічі торгових центрів починаються розпродажі і скидки складають від 30 до 70% – погодьтеся, це немало. Туреччина і ОАЕ також славляться своїми брендовими магазинами і стоковими центрами, особливо вдалим шопінг буде в Дубаї і Стамбулі.
Куди ж ще можна поїхати на шопінг в серпні? У цю пору розпродажі бувають в Англії і Німеччині, в Чехії і Литві, в столицю Литви, Вільнюс, до речі, ви можете взагалі вирушати у будь-яку пору, тому як у відомих торгових центрах міста розпродажи проходять круглий рік. Отже, як бачите, список країн, відповідних для шопінгу в серпні досить широкий, – принаймні, вибрати є з чого.

2 липня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук