Якщо ви – істинний знавець і цінитель по-справжньому хорошої їжі, то напевно серед ваших заповітних бажань є присутнім гастрономічний тур в Італію. Ця країна завоювала серця людей зі всього світу не лише унікальною історією незвичайною красою і ефектними примітними місцями. Італійська кухня – ось головна пам’ятка країни.
Примітно, що її характеризує повна відсутність особливих досліджень. Легке відношення до процесу приготування блюд і несподіване поєднання простих інгредієнтів дозволяють створювати воістину смачні, ароматні і поживні блюда. Найчастіше в італійські блюда додають овочі, злаки, рибу, м’ясо, сири, фрукти, готують неодмінно на маслиновій олії. Якщо вас цікавить вартість турів в Італію з урахуванням гастрономічних екскурсій, то слід враховувати, що разом із стандартними програмами можна знайти і додаткові, які познайомлять вас з італійською кухнею якнайповніше.
Італія для гурманів
Італія для гурманів

Розмір оригіналу:   600x456
Тип: jpg   Дата:

Отже, що ж спробувати тут? Пальму першості слід віддати пасті. Це коронне італійське блюдо має масу різновидів. Не дивлячись на те, що готують пасту сьогодні у багатьох країнах, нікому ще не вдалося передати справжній смак тієї пасти, яку роблять в Італії. Так, наприклад, вивчаючи тури на Кіпр (а усі ми знаємо, що кіпрська кухня являє собою унікальне змішення кухонь різних країн), ви зможете спробувати пасту і там, але стільки різновидів, скільки вам запропонували б в Італії, в меню Кіпру вам не побачити.
Справжнім злочином було б опинитися в Італії і не спробувати місцеву піцу, варіантів приготування якої тут більше двохсот. Різноманітні ароматні сири, шинка, свіжі морепродукти, гриби, маслини, соковиті помідори – ось найбільш популярні інгредієнти, що додаються в начинку для піци. Люди, які бували в італійських кафе і ресторанах і замовляли піцу, одноголосно стверджують, що рівною їй немає у всьому світі.
Більшість гастрономічних турів в цю країну включають дегустації сирів. Італійці – істинні цінителі сирних делікатесів. Горгонцола, пармезан, моцарела, маскарпоне, пекоріно – це лише мала частина усієї тієї різноманітності, що запропонують вам тут. Дуже часто сири подають в чистому вигляді в якості доповнення до вина, пасти, свіжого хліба, проте нерідко вони стають основою для приготування деяких блюд. Будь-який сучасний гастрономічний тур – це поєднання дуже смачної їжі, захоплюючих дегустаційних екскурсій і подорожей по знаменитих на весь світ місцях, ось чому вони користуються такою величезною популярністю.

15 липня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук