Невелике грецьке містечко Кастор’я зовсім не обійдене увагою туристів. Незважаючи на малі розміри, воно може запропонувати багато цікавого для людей з різними інтересами.
Кастор’я - міхова столиця Греції
Кастор’я - міхова столиця Греції

Розмір оригіналу:   660x430
Тип: jpg   Дата:

Любителі історії із задоволенням познайомляться з поселенням Діспіліо, в якому жили ще в V тисячолітті до нової ери. Археологи і учені змогли відтворити його вигляд, тому на екскурсіях можна побачити будинки з дерева і глини, що стоять на палях, а в них – древнє начиння і інструменти, якими користувалися місцеві жителі тисячі років назад.
Найпочесніше місце в експозиції займає глиняна табличка з письменами, її вважають одним з найстаріших свідчень писемності.
Продовжити знайомство з історичною спадщиною цього краю можна у Візантійському музеї. Особливе місце в експозиції відведене іконам XII – XVII століть, це дуже цінні і рідкісні експонати, зібрані з 75 грецьких населених пунктів.
На екскурсії вам розкажуть про те, як працювали місцеві іконописці, що робило вплив на стиль кожного з них. Ви пройдете по залах музею, де зберігаються скульптури, мозаїки, дерев’яні різьблені і металеві ковані посудини періоду Східної римської імперії – Візантії.
Зараз одно з основного зайняття жителів містечка – робота з хутром. На місцевих фабриках шиють красиві, якісні і недорогі шуби, придбати які можна оптом і уроздріб.
На думку фахівців туроператора Mouzenidis Travel, це пояснюється ще і «правильною політикою» місцевих виробників, що відкрили в містечку декілька магазинів і виставкових центрів, де можна приміряти вподобаний виріб. У готелях і ресторанах, що влаштовують свята для своїх клієнтів, дуже часто під час шоу-програм розігрують призи. Головний, звичайно ж – шуба.
Екскурсійна програма в Кастор’ї часто включає відвідування печери Дракона, що нагадує щелепи вогнедишного чудовиська. За легендою в них знаходилися незлічені скарби, а під ногами замість бруду хлюпало рідке золото. Сьогодні такої екзотики тут немає, проте, прогулюючись по печері, можна милуватися химерними сталактитами і сталагмітами. А ще покататися на плоту по підземних озерах.
У міських околицях немало цікавих місць. На скелях Метеори знаходиться монастирський комплекс, піднятися в який паломники можуть по східцях, вирубаних в камені. А селище Ностимо відоме тим, що поряд з ним знаходиться Скам’янілий ліс, прогулюючись по якому можна упізнати в камені стволи пальм і інших дерев.

10 жовтня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук