йдемо в похід
йдемо в похід

Розмір оригіналу:   300x220
Тип: jpg   Дата:

Жителі великих міст намагаються виїжджати на природу як можна частіше, і це зрозуміло. Тільки представте: постійний шум, транспорт, натовпи людей, різні гаджети, якими багато хто користується безупинно. Одним словом, нескінченний стрес. Куди можна “втекти” на вихідні чимдалі від міста? Варіантів більш ніж достатньо. Передусім, усе залежить від вашого розуміння комфортності. Якщо ви не з числа вередунів, тоді справа за малим, вибір залишається за диким туризмом.
Спершу потрібно буде знайти намет, спальний мішок, гітару, казанок і дещо найбільш відповідних людей, які відмінно доповнять картину. Ймовірно, це будуть ваші старі добрі друзі, з якими так складно зустрітися в місті (ні у кого адже ніколи немає часу), але які завжди готові відправитися назустріч пригодам у вільний від роботи час. Відпочинок такою компанією, як правило, дарує тільки позитивні емоції і дозволяє “зняти маску”, яку ви звикли щодня надівати з ранку перед роботою, і просто побути собою. На те вони і друзі, які вас люблять просто тому, що ви ось такий.
Дачні справи
Другий бюджетний варіант – відправитися усім разом до кого-небудь на дачу. Якщо серед вас є щасливчик, який тільки-тільки придбав ділянку де-небудь в живописному місці на березі ріки, то чом би не об’єднатися і не допомогти другу побудувати маленький палац? Громадська праця, як відомо, об’єднує. Що для цього знадобиться? Звичайно, передусім, ідея. Необхідно визначитися, з чого буде зроблений будинок, де варто поставити веранду з мангалом, скільки клумб розбити і так далі. Ймовірно, потрібно буде купити гранітне відсівання, яким можна посипати доріжки навколо будинку і тенісний майданчик, якщо, звичайно, знайдеться місце хоч би для невеликого корту.
 

24 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук