карнавал в Ріо-де-Жанейро
карнавал в Ріо-де-Жанейро

Розмір оригіналу:   800x480
Тип: jpg   Дата:

Головне свято Ріо-де-Жанейро і усієї Бразилії – знаменитий карнавал, приурочений до останнього тижня перед настанням пасхального поста – цього разу проводиться з 28 лютого по 4 березня. Щорічно він збирає тисячі гостей, туристів та учасників.
Репетиції карнавальних ходів проходять вже в ці дні, тому гості Ріо, плануючі покинути місто до офіційного старту свят, все одно дістають прекрасну можливість познайомитися з культурою танцю самба в усьому його різноманітті.
В дні карнавалу в Ріо-де-Жанейро, окрім Самбодрома на 75 000 місць, подивитися видовищні шоу і паради можна практично по усьому місту, а вечорами вулиці осяваються світлом барвистих фейєрверків. Крім того, до 4 березня в Ріо проводиться музичний фестиваль Rio Music Conference, що дає можливість познайомитися з альтернативною культурною програмою. У числі хедлайнерів – знаменитий британський музикант Fatboy Slim.
Також пропонуємо переглянути відео з карнавалу в Ріо-де-Жанейро минулого року:

Відео: Карнавал в Ріо-де-Жанейро

Бразильський карнавал в Ріо-де-Жанейро перетворився з суто релігійного свята в найпотужніший інструмент залучення туристів

19 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук