Набридло бачити, як ваш улюблений вихованець розправляється з меблями у будинку. Хочете, щоб він привчився до охайності. Бажаєте, щоб транспортування було комфортним і собака не відчувала незручностей. Вашій увазі представляються для цуценят і дорослих собак my-zoo.com.ua/kletka-dlya-sobak клітини з необхідними аксесуарами.
клітина для собаки
клітина для собаки

Розмір оригіналу:   670x550
Тип: jpg   Дата:

Якщо у вашої домашньої тварини маленькі розміри, то для перевезення йому добре підійде пластиковий бокс. Багато ситуацій виникає, наприклад в аеропортах, які вимагають певних умов по транспортуванню собаки. Клітина повинна бути не лише зручною, але і бути безпечною для тварини. Так, як в процесі  транспортування можуть бути всякі не штатні випадки. Для собак великих розмірів краще за все будуть підходити металеві клітини з хромованими і оцинкованими поверхнями.
Дані клітини будуть служити не лише для безпечного перевезення собаки. Їх можна встановлювати в помешканні, створюючи для тварини свій затишний куток. В цьому випадку у собаки буде своє власне місце і вона буде відчувати своє власне  лігво. Клітина також буде давати їй почуття безпечності. Бувають випадки, коли дорослу собаку або маленьке цуценя треба ізолювати від інших через хворобу, або із-за прийому у своїй квартирі гостей. В цій ситуації клітина буде не просто притулком, але і зможе допомогти відгородити домашнього улюбленця від зовнішніх і дратівливих чинників.
Коли ви берете у будинок мале цуценя, треба купити і клітину. У перші місяці життя більшість цуценят, особливо в період коли у них ріжуться зуби, починають гризти предмети меблів та інші речі. Прийшовши до помешкання і, випустивши собаку з клітини, треба обов’язково похвалити її.
Не можна ні у якому випадку використовувати клітину  у виховних цілях при покаранні. Слід знати – домашня тварина сприймає клітину як другий будинок. Придбати клітини для домашніх тварин ви зможете в чудовому і досить зручному інтернет-магазині My-Zoo. В цьому магазині можна вибрати такі клітини як: клітини для транспортування собак, будиночки, манежі і навіть будки для собак. Не втрачайте свій час і не ходіть по ринках і інших магазинах. Замовляйте онлайн і економте свій час і гроші.

10 червня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук