дресирування собак
дресирування собак

Розмір оригіналу:   1400x990
Тип: jpg   Дата:

Дресирувальник собак – це той, хто дресирує свою або вашу собаку самостійно.
Інструктор по дресируванню – цей той, хто навчає вас розуміти, виховувати і дресирувати свою собаку.
У спорті багато чемпіонів, але ось тренувати може далеко не кожен, так і в кінології – не кожен дресирувальник у кого є поводок в руках, а вже тим більше, не кожному бути інструктором по дресируванню.
Цей момент треба свято поважати, кожен повинен займатися своєю справою. Але тільки разом можна йти до необхідного – вашого щасливого життя разом з собакою. З ДК «Колізей» ви можете навчитися розуміти свого собаку, розмовляти з ним однією мовою. Адже команди – це спільна мова, яку розуміємо і ми, і вони.
У ДК «Колізей» ви:
  • відпрацюєте основні команди управління собакою;
  • зможете підготувати собаку до здачі нормативів «Собака в місті», «Собака в місті – 2», ОКД, ЗКС.
  • навчите собаку виконувати різні трюки, зробивши свого вихованця унікальним.
Чому є сенс займатися за програмою дресирувального комплексу «Колізей»  www.kolizey.kiev.ua?
Тому що їх програма розрахована, в першу чергу на те, щоб навчити вас розуміти свого собаку і навчитися нею управляти.
Співробітники комплексу не прибічники занять тільки на майданчику. На їх думку, у більшості випадків ходіння по кругу на дресерувальному майданчику учить собаку ходити тільки по кругу і слухатися, виконувати ваші команди, знаходячись в русі тільки там.
Співробітники комплексу прибічники  індивідуального зайняття, де вони розбирають поведінку конкретно вашого собаки, підберуть усі вправи і команди, які підходять і вам, і їй.
Наприклад, можна довго розповідати, як добре бігати 5-7км в день вашій вівчарці, щоб вона стала трохи спокійнішою, але якщо ви не можете з нею бігати, то толку від таких порад не буде.
Треба дивитися спочатку на те, що треба вашому собаці : заспокоїтися, набігатися або ж підняти мотивацію для спілкування з вами. Від цього треба і відштовхуватися в подальшій роботі.
Потім спеціалісти розглядають ваш спосіб життя, а саме яку кількість часу ви можете спілкуватися з собакою.
Якщо у вас півгодини часу на прогулянку з нею, то треба навчити вас за цей час зводити собаку в туалет, пропрацювати команди і по максимуму побігати.
Як відпрацьовується слухняність у відволікаючих умовах?
Одна з головних проблем, які турбують власників : собака слухається дома, але на прогулянці вона, в принципі, забуває про хазяїна.
Цю проблему вирішують через зайняття в людних місцях. Для цих занять навіть влаштовуються заходи, багатолюдні свята, де хазяїн може відпочити і паралельно відпрацювати слухняність у присутності інших людей і тварин.
Наприклад можна вирішувати цю проблему через роботу на майданчику, де можна відпустити п’ять цуценят, щоб вони грали між собою, а завдання хазяїна буде перемкнути увагу свого вихованця на себе, щоб той кинув усі справи і біг до улюбленого «тата», улюбленої «мами».
Спеціалісти комплексу «Колізей» можуть вийти з хазяїном на автобусну зупинку, проїхати в тролейбусі, сходити на прийом у ветеринарну клініку показати зубки.
Варіантів і схем, як пропрацювати слухняність собак при відволікаючих подразниках, багато, але є головне правило – це ваше бажання працювати. Не більше і не менше.
Корекція поведінки вашого собаки, якщо ви вчасно не виховали собаку.
Якщо так вийшло, що ваш собака:
  • тягне поводок;
  • стрибає на вас і ставить на вас лапи;
  • якщо ви не можете утримати собаку, коли вона рветься до перехожих «обніматися»;
  • будучи цуценям, була просто «паінькою», а тепер гарчить і кидається на вас або ваших рідних;
  • якщо ви не можете запросити нікого у гості із-за агресії вашого улюбленця до сторонніх людей;
  • якщо ви не можете бути поруч біля собаки із-за її рику у вашу сторону, коли вона їсть з миски або гризе кістку і так далі,
то вам треба перевиховувати собаку.
Так, саме перевиховати собаку, не бити його, не притискувати мордою до землі, не кусати за вухо або ніс, а нагадати або створити наново правила життя вашого собаки з вами.
У будь-якому випадку, щоб вам не пропонували, як не розписували курси, по яких нормативах вас будуть готувати, але якщо ви розраховуєте, що прийдете і вам за зайняття з п’ятимісячного собаки зроблять злого охоронця, то це не так. Якщо ви розраховуєте, що спеціалісти будуть за вас все робити з вашим собакою, а ви потім будете єю управляти, то це теж не так. Але якщо ви налагоджені зрозуміти свого собаку, говорити з ним на одній мові, то тоді двері ДК «Колізей» відкриті для вас.

14 липня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук