Взуття Timberland - іноземний бренд, що отримав широке поширення по усій Україні. Модне взуття від цієї компанії вже давно стало однією з ознак успішної молоді, яка не цурається гучними назвами. Ну і, звичайно ж, відповідною для усіх перелічених вище якостей вартістю. Саме про взуття timberland usa наша подальша розповідь.
Чому ми заговорили про вартість? А нічого дивного. Закінчується літній сезон. А що це зазвичай означає?  Що товар, який не був розпроданий у сезон потрапляє в кінці сезону під скидки!
Літо підходить до кінця, і кожному хочеться виглядати витончено, сучасно і новомодно. Взуття тімберленд буде тим самим квитком в жарке літо, про яке ми зараз і говоримо. У купі з шортами, футболками і іншим одягом вони ідеально доповнять атмосферу літнього відпочинку, яскравості, молодіжного божевілля і, звичайно ж, неперевершеного стилю, який нам несе ця фірма.
Топсайдери, сандалі, кросовки, кеди, футболки поло – усе це потрапляє під категорію скидок, які з величезним задоволенням люди зметуть з прилавків. Намічена вартість скидки варіюється в межах до 30-50 відсотків на річ.
Усі останні літні моделі так само потраплять під категорію скидок. Вони, звичайно ж, не доростуть до зниження вартості в 50 відсотків, але все-таки якась скидка вас чекає. Отже, якщо ви все ще сидите перед екранами своїх моніторів, значить – вас дійсно зацікавила ця пропозиція! А значить, вам необхідно перерахувати свої заощадження, оскільки в недалекому майбутньому скажені скидки будуть для вас черговим квитком у світ красивого взуття і витонченого одягу.
До речі мою увагу привернули ось ці кроссовки:
Кроссовки Radler Trail Camp
Кроссовки Radler Trail Camp

Розмір оригіналу:   750x400
Тип: jpg   Дата:

Radler Trail Camp – це абсолютно нова модель кросовок від Timberland. Новинка дивує не стільки своїм дизайном, скільки незвичайними функціональними можливостями.
Конструкція кроссовку дозволяє згорнути його в компактний “рулон” без яких-небудь ушкоджень  деталей виробу. Підошва виготовлена із спеціальної гуми, яка не перешкоджає згортанню. У формі рулону кросовки кріпляться до рюкзака і навіть до ременя за допомогою карабіна.
Пориньте у світ витонченості і краси від  Timberland, ця марка буде вашим неперевершеним супутником на відпочинку та туристичних походах.

17 серпня 2014

Автор:

Краще взуття для туризму і відпочинку – Timberland USA Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук