Зима – такий же прекрасний час для подорожей і відпочинку, як і літо, хіба що географія напрямів трохи змінюється. А щоб заощадити час і засоби, можна вибрати такі країни, для відвідування яких не треба оформляти візу. Які ж це країни?
В’єтнам
В’єтнам
В’єтнам

Розмір оригіналу:   576x387
Тип: jpg   Дата:

Зимова пора – прекрасний час для подорожі на південь В’єтнаму. В цей час в тих краях встановлюється комфортна температура, а літня жара проходить. Мандрівників тут чекають курорти з лікувальними грязями, прекрасні пляжі, національні парки і екзотична культура В’єтнаму. Без візи тут можна знаходитися на строк до 15 днів.
Ізраїль
Ізраїль
Ізраїль

Розмір оригіналу:   576x377
Тип: jpg   Дата:

У Ізраїлі, де наші співвітчизники можуть знаходитися без візи до 90 днів, круглий рік хороші умови для відпочинку. Широко відомий ізраїльський курорт Ейлат і трохи менше відомі такі ж чудові курорти, як Нетанія і Герцилія. Ну і, звичайно, Ізраїль – це популярні курорти Мертвого моря.
Куба
Куба
Куба

Розмір оригіналу:   576x387
Тип: jpg   Дата:

У цій країні ви можете гостювати без візи до 30 днів. Популярний курорт країни, місто Варадеро, знаходиться в парі годин їзди від Гавани. Тут можна знайти чисті пляжі і прекрасні умови для занять дайвінгом глибоководною риболовлею і підводним плаванням.
Мальдіви
Мальдіви
Мальдіви

Розмір оригіналу:   576x387
Тип: jpg   Дата:

На островах Мальдів можна гостювати без візи строком до одного місяця. Пляжі Мальдів по праву вважаються не лише найчистішими, але і найживописнішими на нашій планеті, тому користуються величезною популярністю у романтиків. Відокремлені готелі островів добре підходять для спокійного відпочинку і релаксації, проте, за бажання можна зайнятися і екстремальними розвагами.
Барбадос
Барбадос
Барбадос

Розмір оригіналу:   576x387
Тип: jpg   Дата:

Знаходитися без візи на острові Барбадос можна до 28 днів. Це місце притягає любителів підводного плавання, причому тут можна не лише помилуватися підводними пейзажами, але і спробувати знайти піратські скарби – деякі затонулі кораблі лежать на невеликій глибині, так що навіть малодосвідчений нирець без проблем дістанеться до них.
Сейшели
Сейшели
Сейшели

Розмір оригіналу:   576x376
Тип: jpg   Дата:

На Сейшельських островах можна знаходитися без наявності візи на строк до 1 місяця. Тут вас чекають красиві пейзажі, скелясті узбережжя, глибокі печери і гроти, екзотична природа і, звичайно, шикарні пляжі.

8 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук