У кінці листопада готель Terra Blanche Hotel Spa Golf Resort був удостоєний двох нагород міжнародного рівня : “Кращий Spa -готель Франції” і “Кращий курорт Франції” у рамках престижної премії International Hotel Awards. До речі, бронювання готелів у Франції можна здійснити на більшості офіційних інтернет-порталах туристичних компаній. На ціх туристичних сайтах, як правило представлений величезний вибір різноманітних готелів : від економних міні-готелів до наддорогих п’ятизіркових готелів на зразок вищезгаданого.
готель Terra Blanche Hotel - Франція
готель Terra Blanche Hotel - Франція

Розмір оригіналу:   622x239
Тип: jpg   Дата:

Що стосується готелю-призеру, то він розташований в 35-ти хвилинах їзди від Канн і зачаровує своїх гостей прекрасним поєднанням шарму невеликої французької провінції і розкішними видами на морське узбережжя.
Площа курорту складає триста гектар, на його території розташовані комфортабельні с’юти і вілли, величезний Spa -центр в приміщенні площею 3200 квадратних метрів , а також два поля для гольфу, на яких можна проводити чемпіонати.
Генеральний менеджер готелю повідомив, що одночасне отримання готелем двох нагород показує, що в Terre Blanche Hotel надають тільки якісні послуги справжніми професіоналами своєї справи. Варто відмітити, що цього року готель отримав також премію “Кращий європейський гольф-курорт 2013 року”.
Якщо ж ви є прихильником гірськолижного спорту, то для вас теж є декілька приємних новин. По-перше, в Альпах пройшов сильний снігопад, а тому багато схилів вже стали придатними для катання на гірських лижах. По-друге, у багатьох гірськолижних курортах Франції ціни залишилися практично на тому ж рівні, що і минулого року, що надає перевагу перед більш дорогими гірськолижними курортами.

18 грудня 2013

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук