Місцеві жителі називають цю мегалітичну споруду "Круг друїдів". Вважається, що його створення бере початок в ті часи, коли доступ до знань, прихованих від більшості, забезпечував друїдам провідну роль в релігійному житті людей.

Кромлех Кастлріг
Кромлех Кастлріг

Розмір оригіналу:   1808x925
Тип: jpg   Дата:

Круг з величезних каменів був споруджений між 3500 і 3200 рр. до н.е., він є одним з прадавніх кромлехів на Британських островах. У цьому місці людину оточують не лише камені. Здається, що навколишні пагорби теж утворюють кільце, тому виникає відчуття, ніби знаходишся усередині декількох концентричних кіл. Строго кажучи, в плані 38 мегалітів утворюють не круг, а еліпс приблизно 30 м в поперечнику. Ще 10 каменів розташовані усередині кільця, поряд з ними були знайдені вуглецеві залишки – тут колись горіли вогнища.

Фото: Кастлріг (Castlerigg Stone Circle)
Фото: Кастлріг (Castlerigg Stone Circle)

Розмір оригіналу:   1226x653
Тип: jpg   Дата:

Спорудження цього типу вказують на те, що місце використовувалося для зборів, ритуалів або релігійних обрядів. Щоб відчути його сакральну атмосферу, треба просто постояти декілька хвилин усередині круга, спостерігаючи за грою світла на каменях. Іноді, коли дме вітер, може здатися, ніби звідкись доноситься дивна музика; також з вуст у вуста передаються оповідання про незрозуміле світіння між каменями і інші нез'ясовні явища.

Кастлріг - Круг друїдів
Кастлріг - Круг друїдів

Розмір оригіналу:   1352x900
Тип: jpg   Дата:

Багато хто вірить в те, що камені мають цілющі властивості і відвідування Кастлріга може позбавити людину від хвороб. Інші вважають, що магія цього місця допоможе їм вирішити особисті проблеми. Особливо популярним Каслріг (так само, як і інщі мегалітичні комплекси та всім відомий Стоунхендж) стає в дні літнього і зимового сонцестояння.

Фото: мегалітична споруда Каслріг
Фото: мегалітична споруда Каслріг

Розмір оригіналу:   1424x448
Тип: jpg   Дата:

Фото: Кастлріг зимою
Фото: Кастлріг зимою

Розмір оригіналу:   1488x700
Тип: jpg   Дата:

Відео: мегалітична споруда Кастлріг (Castlerigg Stone Circle)

11 березня 2018

Автор:

Кромлех Кастлріг (Castlerigg Stone Circle). Опис, фото та відео Оцінка: 4.75 з 5
Всього оцінок: 4
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук