Настали невеликі зимові канікули. Ми вже розповідали, куди поїхати відпочивати на гірськолижні курорти, але якщо у вас немає можливості взяти додаткові вихідні, а ви хочете встигнути змінити пейзаж за вікном, рекомендуємо бази відпочинку у безпосередній близькості від Києва.
відпочинок біля Києва
відпочинок біля Києва

Розмір оригіналу:   630x370
Тип: jpg   Дата:

Конча-Заспа
У селищі Конча-Заспа, окрім депутатських дач, також є безліч санаторіїв. Більшістю з них є радянські пансіонати з сучасним ремонтом. Але є і нові будівлі.
відпочинок в Конча-Заспа
відпочинок в Конча-Заспа

Розмір оригіналу:   630x370
Тип: jpg   Дата:

Тут є чим зайнятися: спостерігати заходи і світанки, прокидатися під щебетання птахів. При сніговій погоді – кататися на лижах. А також – ловити рибу.
А головне – є можливість поєднати приємне з корисним і замовити в санаторії спектр послуг зі зміцнення організму. Це і лікувальна гімнастика, і фізпроцедури. Також вам можуть запропонувати сауну, басейн, кінозал.
Вартість: від 500 грн. в добу.
Осокорки
Якщо Вам хочеться спокійного відпочинку на природі, але у безпосередній близькості до міської інфраструктури, можна звернути увагу на бази відпочинку в районі Осокорків. Деякі бази займають великі території, на яких ви зможете з комфортом злитися з природою і почувати себе при цьому удома.
відпочинок в районі Осокорків
відпочинок в районі Осокорків

Розмір оригіналу:   630x370
Тип: jpg   Дата:

У будиночках, які можуть вам запропонувати для відпочинку, є спальні місця, холодильники. А також – усе кухонне начиння. Але якщо ви не захочете готувати, вам запропонують ресторанне меню.
До баз відпочинку можна добратися на маршрутках від станції метро “Славутич”.
Вартість: від 500 грн.
Пуща-Водиця
Сама дорога в Пуще-Водицю схожа на казкову подорож! Туди їздять маршрутки, але поїздка на трамваї стане по-справжньому незабутньою! Рейки прокладені прямо посеред лісу! Звичайно, в теплу пору року видовище незабутнє – ви проїжджаєте прямо між дерев! Але і взимку така поїздка буде цікавою.
відпочинок в Пуще-Водиці
відпочинок в Пуще-Водиці

Розмір оригіналу:   630x370
Тип: jpg   Дата:

Пуща славиться своїми водоймами. Тут можна ловити рибу у будь-яку пору року. А будинки відпочинку запропонують різні процедури, щоб поправити здоров’я. Це спеціальні аеросолярії, процедури по очищенню легенів і зміцненню внутрішніх органів.
Тут є їдальні, кінозали, спортзали.
Біла Церква
Відпочинок у Білій Церкві може бути різноманітним. Це і прогулянка по древньому місту і парку Александрія, і відпочинок в місцевих пансіонатах.
відпочинок у Білій Церкві
відпочинок у Білій Церкві

Розмір оригіналу:   630x370
Тип: jpg   Дата:

Можна знайти як пансіонати радянського типу, так і номери люкс-класса з каміном і джакузі.
З розваг – катання на конях, теніс, риболовля.
Вартість номера : від 350 грн. в добу.
Київське море
На відміну від природних морів, вода в Київському морі, що є водосховищем, прісна. А тому в мороз вона покривається льодом. Але пейзажі від цього не стають гірші. А тому, якщо ви вибрали місцем для відпочинку Київське море, візьміть фотоапарат – знімки обов’язково вийдуть ефектними.
відпочинок на Київському морі
відпочинок на Київському морі

Розмір оригіналу:   630x370
Тип: jpg   Дата:

Тут багато пансіонатів, що мають довгу історію, – тут відпочивали ще з часів СРСР. Тому треба бути готовими до знайомих багато чим з дитинства столових. Але при цьому – з досить смачною їжею!
Для любителів відособленого відпочинку і походів в ресторан можна знайти котедж. Затишний будиночок посеред лісу допоможе розслабитися і забути про міську метушню. А харчуватися – в ресторанах при базі – з великим меню і хорошим обслуговуванням.
Вартість: від 500 грн. – в пансіонаті, від 800 грн. – в котеджі.

10 січня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук