музеї Греції
музеї Греції

Розмір оригіналу:   309x213
Тип: jpg   Дата:

18 травня відзначається Всесвітній день музеїв. Як і щороку, починаючи з 1977-го року, коли Міжнародна Рада Музеїв (ICOM) встановила дату 18 травня як День музеїв, усі музеї і археологічні пам’ятники Греції та Кіпру відкриють свої двері для безкоштовного відвідування.
Мета ICOM висвітити роль музеїв в сучасному суспільстві для того, щоб музеї були носіями культурного обміну “з метою розвитку освіти, взаєморозуміння і співпраці між народами”.
Центральна тема святкування Дня музеїв цього року озаглавлена як “Колекції музеїв об’єднують нас”. Також у рамках святкування відбудеться вшановування Візантійського і Християнського музею в Афінах, якому виповнюється 100 років. Він був заснований 25 листопада 1914 року.
Паралельно, з 3 травня по 18 червня 2014 р. проходять різні заходи в музеях, археологічних пам’ятниках і установах культури по усій Греції. Відвідувачів музеїв чекають насичена програма з екскурсіями по постійних експозиціях, тематичними презентаціями, освітніми заходами для дітей, а також семінари, конференції, лекції, театральні вистави, покази фільмів і ряд інших цікавих проектів.

15 травня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук