Три причини, чому пасажири, випробовуючи нестачу часу, спізнюються на рейс, назвали експерти видання USA Today.

причини спізнення туристів на рейс
причини спізнення туристів на рейс

Розмір оригіналу:   1191x534
Тип: jpg   Дата:

Усі вони пов'язані з ситуацією на догляді, де, як з'ясувалося, однотипні помилки здійснюють майже всі. Принаймні з тих 5 тис. туристів із США, які брали участь в опитуванні.

  1. Перша з помилок – це забути зняти перед доглядом ремені і взуття, принаймні, ті, які потрібно знімати. Майже 28% опитаних заявили, що забувають про це, вже стоячи перед сканерами, а відняти це може купу часу.
  2. Проходження через сканер з телефонами, прикрасами або ключами: приблизно стільки ж туристів забувають, що у них в кишенях телефони, на руці – ключі, і де-небудь – громіздкі металеві прикраси, які обов'язково "запищать" на сканері. Їх також доведеться знімати і проходити другий раз.
  3. Ще 23% туристів забувають вийняти з ручної поклажі ноутбук або планшет. Їм теж доведеться діставати девайс на догляді і втрачати іноді дорогоцінні хвилини. До речі, в аеропортах деяких країн електроніку можуть попросити не лише дістати, але і включити.

Втім, до даних цього опитування представники бортпровідників додали, що набагато частіше туристи спізнюються на рейси через зовсім інші помилки. І перша з них – це потреба туристів "навантажитися" алкоголем у барах аеропорту. "Нам регулярно доводиться викликати по гучному зв'язку пасажирів, повідомляючи, що посадка закінчується, і їх рейс зараз відлетить. Марно – вони сидять у барах, не звертаючи уваги ні на час посадки, ні на те, у якого гейта їм слід бути", – заявили експерти.

Аналогічна ситуація складається і у любителів шопінгу, що також самозабутньо гуляють по дюті-фрі і інших магазинах. Справа в тому, додають авіаексперти, що чомусь частіше на квитку туристи дивляться на час вильоту, а не на час, коли закінчується посадка. "Якщо ми вже закрили двері і приготували все до зльоту, ми не можемо затриматися заради любителів випити зайву пінту", – заявляють бортпровідники. Крім того, вони рекомендують перевіряти, з якого терміналу ви вилітаєте заздалегідь – порада корисна навіть тим, хто вилітає і із знайомого аеропорту – "пробіг" між терміналами займе немало часу.  І ще одна природня, але від того не менш важлива порада – також заздалегідь необхідно перевіряти наявність паспорту і інших документів, необхідних для в'їзду до країни.

13 лютого 2024

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук