Іспанська архітектурна компанія Aie Architectes розробила проект незвичайного готелю Trekking Tower у Барселоні. Вона розрахована на мандрівників, хто не має в розпорядженні великих сум грошей або, при їх наявності, не готовий витрачати багато грошей на проживання.
проект незвичайного іспанського готелю Trekking Tower
проект незвичайного іспанського готелю Trekking Tower

Розмір оригіналу:   600x467
Тип: jpg   Дата:

Споруда представлятиме двадцяти п’яти поверхову будівлю, на поверхах якої розмістяться житлові, офісні і готельні приміщення. За задумом дизайнерів в інтер’єрі будуть присутніми багато зелених насаджень. А на відкритих терасах високого хмарочоса можна побачити не лише дерева, але опинитися прямо серед лісу.
Родзинкою буде той факт, що туристи цього готелю Іспанії зможуть оселитися у власних наметах прямо на терасах і із захопленням милуватися прекрасним видом на Барселону.
проект незвичайного іспанського готелю Trekking Tower
проект незвичайного іспанського готелю Trekking Tower

Розмір оригіналу:   600x277
Тип: jpg   Дата:

Проте, проектувальники не забули і про необхідні атрибути цивілізації: туалеті, душі, затишних кафе.
Унікальний Капсульний готель Акіхабара знаходиться в Японії. Він є кімнатою – модулем розміром 2 квадратні метри. Він оснащений телевізором, радіо і навіть безпровідним доступом в Інтернет. Вартість такого номера складає 3500 ієн за ніч. Велику частину постояльців Капсульного готелю складають офісні працівники, які не можуть повернутися додому, але останнім часом такий вид готелю притягує безліч туристів.
Не можна не згадати про незвичайний готель, розташований в центрі Копенгагена. Над створенням цього проекту працювали дизайнери і архітектори з різних країн. За стійкий економічний розвиток завдяки нейтральному рівню викидів вуглецю в атмосферу і увазі до охорони довкілля готель отримав спеціальний сертифікат – “Зелений ключ”.
Крижаний готель – готель розташований в Швеції, повністю створений із понад 6000 квадратних метрів льоду і снігу. Готель вважається найбільшим і оригінальним готелем з льоду у світі. Вестибюль готелю прикрашений безліччю крижаних скульптур. Ви втомилися від жари і віддаєте перевагу холоду – Вам треба відпочити саме в цьому готелі. Гості сплять в теплих спальних мішках на спеціальному ліжку, побудованому з снігу і льоду, або на оленячих шкурах. Уранці чашка гарячого соку з брусники поставляється в номер. Після насолоди “хорошим” сном на ложі зі снігу, цей уранішній сюрприз повинен принести багато задоволення.
Ще одна родзинка в готельних будівлях – стічний готель – Dasparkhotel є експериментальним готелем в Австрії, який складається з водостічних труб перетворених в номери. У кожному номері повний комплект зручностей – двоспальне ліжко, комора, світло, енергія, вовняна ковдра і спальний мішок. Усі інші готельні зручності (туалети, душові, міні-бар, кафе і так далі) можна знайти в довколишніх публічних місцях. Витрати складаються на власний розсуд. Передбачається система “Платіть, скільки ви хочете”, де клієнти залишають деяку суму євро, якою хочуть підтримати цей проект.

30 січня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук