Очищений парафін в медичних і косметологічних цілях використовується вже досить давно, він встиг підтвердити свою ефективність і безпеку не лише в теорії, але і на практиці. Парафінотерапія має м’яку, але виражену дію і підходить для вирішення широкого комплексу завдань, починаючи від зволоження шкіри, і закінчуючи розщеплюванням жирових відкладень або боротьбою з целюлітом.
Парафінотерапія
Парафінотерапія

Розмір оригіналу:   1100x600
Тип: jpg   Дата:

Залежно від мети розрізняються способи проведення процедури, проте принцип її дії завжди ідентичний і будується на оптимізації внутрішніх процесів організму і задіюванні його внутрішніх резервів, а не на їх підживленні ззовні.
Види парафіну
Парафінотерапія здійснюється на основі спеціального очищеного парафіну http://4nails.ua/parafin-dlya-parafinoterapii. Цей парафін не містить консервантів, барвників або шкідливих добавок. Частенько його додатково збагачують вітамінами, ефірними оліями і іншими корисними компонентами, що посилюють позитивну дію від процедури, що робиться. Вибирання конкретного засобу у такому разі визначається наявним естетичним дефектом, приміром, вітамін Е у складі продукту уповільнює старіння, а рослинні екстракти підвищують пружність шкіри.
Загальна класифікація парафіну здійснюється не по його компонентах, а по консистенції і необхідності його попередньої підготовки. Так, прийнято виділяти:
  • Гарячий парафін. Продається в твердому виді. Перед використанням заздалегідь нагрівається до температури в 45-55 градусів і використовується в однорідній рідкій консистенції. Після нанесення на шкіру повільно остигає, утворюючи на її поверхні плівку.
  • Холодний парафін. Продається у вигляді щільного збитого крему. Перед використанням не вимагає попередньої підготовки.
Однозначної думки про те, який продукт краще не існує. Більшість косметологів вважають за краще працювати з класичним, гарячим складом, пояснюючи це його максимальною ефективністю, проте, і у холодного парафіну є свої прибічники, які відмічають його практичність у використанні і мінімальну кількість протипоказань.
Принцип дії
Як саме парафінотерапія впливає на організм людини? Необхідно відмітити, що вчинена дія є комплексною і пояснюється механічними, хімічними і тепловими чинниками.
Так, нанесена на проблемні ділянки косметична маса сприяє збільшенню температури шкіри і повному розкриттю пір, через які всередину дерми не лише потрапляють корисні речовини, але і виходять на поверхню разом з потом шлаки і токсини. Парафінова маска у вигляді плівки не дає поту випаровуватися, і він повторно вбирається в шкіру, але при цьому усі шкідливі речовини залишаються на її поверхні.
Тепло, яке створює парафінова маска, сприятливо впливає на м’які тканини, посилюючи процеси, що протікають в них. Вона стимулює кровообіг, обмін речовин, лімфотік, сприяє руйнуванню жирових клітин і оновленню клітин дерми. Крім того, остигаючи, плівка на поверхні шкіри зменшується в розмірах і створюється тиск, , що формує ефект підтяжки.

25 вересня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук