Самий прекрасний острів легенд, Кіпр майже круглий рік потопає в променях сліпучого сонця. Острів Кіпр – найсхідніший в Середземному морі, розташований на відстані сімдесяти кілометрів від Туреччини. Вражаючий рельєф узбережжя острова сформований хвилями, які віками омивали Кіпр з усіх боків. Дивовижний морський клімат, прекрасні пейзажі і гостинний народ – ці усі визначення відносяться до обох частин острова – і до грецької частини, і до турецької (Північна частина Кіпру).
Кіпр
Кіпр

Розмір оригіналу:   576x346
Тип: jpg   Дата:

Турецька Республіка Північний Кіпр є молодою країною з древніми історичними коренями, проте, це практично ніким не визнана держава – для усіх, окрім Туреччини, північ острова є єдиною Республікою Кіпр. Втім, це ніскільки не відбивається на популярності Північного Кіпру і навіть навпаки – безліч людей прагнуть сюди, щоб не лише отримати відпочинок на Кіпрі, але і отримати посвідку на проживання, придбати для себе нерухомість.
Кіпр
Кіпр

Розмір оригіналу:   576x227
Тип: jpg   Дата:

Відправившись на Північний Кіпр, ви зможете побачити безліч пам’ятників старовини і археологічних парків, що добре збереглися. Якщо вам пощастить побувати на острові, обов’язково відвідайте замок святого Іларіона, який спорудили на висоті більше 700 м в місці, де похований єгипетський чернець, що жив тут в 4 столітті н.е. Не менш цікаво буде відвідати пам’ятник архітектури в готичному стилі, який називається Абатство Беллапаіс. Цій величній споруді багато сотень років. Кіренійська фортеця, побудована в середні віки і гавань Кіренія – найкрасивіші місця Північного Кіпру. Варто згадати і древню будівлю, споруджену в 5 столітті до нашої ери, – це замок Воуні, ну а головна пам’ятка цих місць – древнє місто Саламіс, в якому добре збереглися базиліки, амфітеатр і римські лазні.
Північний Кіпр
Північний Кіпр

Розмір оригіналу:   576x231
Тип: jpg   Дата:

 

18 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук