Португалія, розташована на південному заході Піренейського півострова, займає невелику територію, але, не дивлячись на скромні розміри, ця країна користується величезною популярністю у туристів. Декілька мільйонів мандрівників щороку відвідують цю невелику європейську країну, щоб побачити напрочуд красиві пам’ятники минулих часів – в кожному португальському місті є старовинні церкви, замки і монастирі, щоб відпочити на прекрасних білосніжних пляжах і насолодитися красою тутешньої природи.
місто Евора
місто Евора

Розмір оригіналу:   570x428
Тип: jpg   Дата:

Більша частина туристів спрямовується в столицю країни – Лісабон, або на пляжні курорти Кашкаіш і Ешторіл, відомі своїм сонячним і теплим кліматом, а також в провінцію Алгарве, де розташовані кращі пляжі країни і де відпочивати можна круглий рік. Проте інші райони Португалії мають не менш привабливі можливості для різноманітного відпочинку і одним з таких районів можна назвати район Алентежу. Цей регіон, що займає майже усю південну частину країни, в першу чергу – центр сільського господарства, і тому його ще називають “житницею Португалії”. Не дивлячись на те, що значна частина території використовується як сільськогосподарські угіддя, природа в Алентежу збереглася в майже незайманому виді. Напевно це тому, що в недалекому минулому цей район не був відомий як місце масового туризму, та і щільність населення тут не велика.
Алентежу
Алентежу

Розмір оригіналу:   560x360
Тип: jpg   Дата:

Відправившись в подорож по Алентежу можна побачити золотисті поля пшениці, невисокі зелені пагорби, з маслиновими гаями, що ростуть на їх схилах, і пробковими деревами. У літній час уся область покривається найкрасивішими польовими кольорами, так що це відмінне місце для відокремленого романтичного відпочинку. Крім того, Алентежу в Португалії відомий як район виноробства – тут роблять кращі в країні вина, які успішно конкурують з іспанськими і французькими винами. У районі можна знайти безліч самих різних розваг – походи в гори, заняття альпінізмом і прогулянки верхи, а на морському березі можна займатися усіма видами водного спорту – водними лижами, серфінгом і підводним плаванням, вітрильним спортом.
пляжі Алентежу
пляжі Алентежу

Розмір оригіналу:   570x428
Тип: jpg   Дата:

Особливий інтерес викликають пам’ятки регіону. Багато міст Алентежу, наприклад Сантарен, Евора, Бігши, були засновані ще за часів Древнього Риму, і залишки будівель тих часів досить добре збереглися. У місті Евора, столиці району, можна побачити руїни Храму Діани, і інші не менш цікаві будови – церкви, монастирі і королівський палац. Незабутні враження роблять мегалітичні будівлі, залишені древніми цивілізаціями. Ці будівлі розташовані недалеко від Евори, висота їх досягає чотирьох метрів, а вік їх перевищує 5000 років! Загалом, Алентежу – прекрасне в усіх відношеннях місце для відпочинку, усі достоїнства якого ще належить відкрити.
пам’ятки Алентежу
пам’ятки Алентежу

Розмір оригіналу:   570x429
Тип: jpg   Дата:

12 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук