Ви пам’ятаєте, коли останній раз брали в руки віник або мітлу, щоб прибрати в квартирі? Напевно ні. Адже це пережиток минулого. Їх дуже давно витіснили сучасні пилососи: звичайні «без наворотів», миючі і з аквафільтром.
ремонт пилососу
ремонт пилососу

Розмір оригіналу:   1100x670
Тип: jpg   Дата:

Люди звикли вже до такого буденного пристрою, як пилосос. Він дозволяє прибирати швидко, якісно і без яких-небудь зусиль. Сьогодні існує безліч варіацій і моделей пилососів. Більше того, кожен виробник намагається придумати якусь свою родзинку. Це робить пилососи більше функціональними, але і менш надійними. Поломки – головні вороги сучасної техніки.
Сервісний центр http://remont-brovary.com.ua/remont-pylesosov-brovary/ спеціалізується на ремонті пилососів і може виконати його в лічені дні. Але щоб цей процес максимально скоротити, ви можете їм допомогти. Ні, не брати участь в ремонті. Просто своєчасно звернутися до того як пилосос взагалі перестане працювати.
Якщо побачите ознаки однієї з несправностей, відразу ж звертайтеся в сервіс-центр. Для цього сформульовані найчастіші поломки:
  • Неполадки з мотором пилососа. Двигун може вийти з ладу з різних причин. Найчастіше перш ніж остаточно зламатися, він видає нехарактерний шум при роботі, а іноді навіть свист. Якщо помітите, що у агрегату пропала потужність всмоктування, означає вашому пилососу терміново потрібний ремонт. Інакше може статися поломка двигуна – а це вже капітальний ремонт пилососа і ціна його буде набагато вище за просту профілактику пристрою.
  • Пилосос не включається. Причин тому буває множина. Але не варто панікувати, адже справа може бути в простій поломці кнопки включення. Часто кнопка живлення терпить механічне ушкодження, тому в сучасних моделях – це найвразливіше місце. У такому разі сервісне обслуговування пилососа коштуватиме зовсім недорого і пройде дуже швидко.
  • Пилосос перестав включаться після стрибка електрики. Подібні скачки трапляються дуже часто і служать причиною більшості поломок електроприладів. Пилососи – не виключення. Від подібних перепадів енергії страждає проводка пристрою. Іноді може перегоріти один контакт, а іноді – повністю згоріти плата управління електромотором. У такому разі потрібний професійний ремонт пилососів вдома.
  • Недостатня напруга в мережі. Це можна помітити і по роботі іншої техніки і по тьмяному світлу з ламп. Таке буває, коли мережа переобтяжена (частіше всього ранком і вечором). У такі періоди не рекомендується використовувати пилосос, оскільки низька напруга дуже згубна для роботи двигуна. Якщо ж іншого виходу немає, тоді краще робити це нечасто, або періодично викликати майстра на діагностику пилососа. Це буде набагато дешевше, ніж ремонтувати поламаний пилосос або купувати новий.
  • Миючий пилосос не подає воду або не збирає вологий бруд. Облаштування пилососів для вологого прибирання дещо складніше за звичайні агрегати без функції миття. Такий дефект з’являється із-за виходу з ладу помпи. Або згорів сам мотор насоса, або зламалася крильчатка. Тільки попередня діагностика дозволить вибрати оптимальний спосіб ремонту миючого пилососа.

24 вересня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук