задоволеність грецькими готелями
задоволеність грецькими готелями

Розмір оригіналу:   330x220
Тип: jpg   Дата:

Згідно з даними Sete Intelligence, в 2015 році індекс задоволеності туристичними послугами (GRI: Global Review Index) в Греції досяг рівня 84,5% та перевисив на 3 відсотки аналогічний показник основних країн-конкурентів (81,5%).
Важливо, що і за окремими показниками, таким як співвідношення ціни і якості, обслуговування, кімнати, харчування, напої і прибирання, грецькі готелі також були оцінені вище.
Індекс Global Review Index був складений на основі відгуків 280 291 клієнтів грецьких готелів і 1 094 807 клієнтів конкуруючих напрямів, користувачів системи Review Pro.
Що стосується окремих районів, найвищий індекс задоволеності опинився біля Епіру (89,3%) за ним йдуть Кіклади (88%). Також високий рівень задоволеності (87,9%) мають клієнти п’ятизіркових готелів. Санторіні, Міконос, Кіклади, Кріт, Халкідікі, Додеканес і Іонічні острови випереджають конкуруючі напрями.
Що стосується великих міст, Афіни поступаються тільки Стамбулу, випереджають Рим і мають однаковий показник з Барселоною. По Салоніках індекс склав 80% – вище за аналогічні показники Ізміра і Марселя і трохи нижче Болоньї.
Індекс Global Review IndexTM (GRI) є показником оцінки онлайн репутації, стандарт якості і задоволеності гостей на основі усіх відгуків в інтернеті, доступний тільки для клієнтів ReviewPro, який використовується тисячами готелів по всьому світу для управління Онлайн репутацією.

31 грудня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук