Близько чверті туристів забували що-небудь в літаках, притому третина із забудькуватих – цінні речі, в основному техніку. Таку інформацію повідомили експерти сервісів авіаперевезень. Як розповіли представнику інфогрупи блогу ozi.pp.ua  в прес-службах сервісів, всього 23.1% учасників опитування повідомили, що щось забували в літаку під час авіаперельоту.

Що туристи забувають в літаках?
Що туристи забувають в літаках?

Розмір оригіналу:   1088x733
Тип: jpg   Дата:

При цьому 29% забудькуватих туристів залишали "на борту" цінну техніку – телефони, гарнітуру, ноутбуки, ігрові приставки. Ще 14% забували на борту ручну поклажу – сумки і невеликі валізи. Залишали у відділеннях ручної поклажі і покупки з Duty Free – за цей пункт проголосували 13% опитуємих.

Також туристи забували дрібниці для комфортного польоту – пледи, подушки і так далі – про це повідомили 10% туристів. 9% покидали салон лайнера, забувши верхній одяг. Ще 25% забували "щось маловажне".

Експерти авіаперевезень та представники блогу про подорожі нагадують українським туристам, що забуті речі вирушають в камери схову в аеропорту, і повернути їх можна, звернувшись в службу підтримки авіакомпанії і аеропорту. Притому, чим раніше виявлена втрата, тим краще: прямо в аеропорту можна звернутися до співробітників авіакомпанії або самого аеропорту. Потім також можна зв'язатися із службою підтримки авіакомпанії або аеропорту по телефону.

7 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук