Шляхи буддійської спадщини
Шляхи буддійської спадщини

Розмір оригіналу:   408x235
Тип: jpg   Дата:

Туристам запропонують три нові маршрути, які ознайомлять їх з релігією і культом Індії. Тут же ви зможете побачити основні буддійські святині, і ознайомитися з головними положеннями буддизму.
Індійське Міністерство туризму визначило додаткові три схеми маршрутів, які ознайомлять туристів з буддійськими святинями.
Перший маршрут в Індії Dharmayatra або “Священні дороги” розрахований на 5-7 днів. Тур проходитиме по містах Гая, Варанасі, Кушинагар з одноденною поїздкою в Лумбіні в Непалі.
По іншому маршруту Extended Dharmayatra або “Слідами Будди” туристам запропонують тривалішу поїздку від 10 до 15 днів. До відвідування міст з попереднього туру додадуть огляд пам’яток міста Патна, а також значно розширять програму перебування у священних містах.
Значно більше третя програма “Шляхи буддійської спадщини”, яка охоплює 12 напрямів по усіх штатах Індії. Наприклад, тільки в одному штаті Хімачал Прадеш можна побувати в гостях у Далай Лами в Дхарамсалі, відвідати ще три цікаві округи Спіті, Кіннаур і Лахул.
Розробляючи нові маршрути, індійські фахівці враховували удосконалення інфраструктури штату і з’єднання між містами. До того ж зараз в Індії розробляють сайти по ознайомленню з буддійськими святинями.

17 лютого 2014

Автор:

Шляхи буддійської спадщини – нові маршрути, які допоможуть зрозуміти Індію Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук