Греція – вражає своєю красою і вибором місць для проведення відпустки. Збираєтеся ви відпочивати на Кріт, Родос або на Корфу або якому небудь іншому острові або на материковій частині Греції, спершу вам треба визначитися з місяцем для своєї поїздки. Ви можете вибрати для відпочинку Грецію – з початку травня по жовтень місяць. Хоча початок травня ще далеко не жарко, і вода в морі прохолодна, так само, як і в жовтні, але від цього і залежить ціна путівки. З середини червня по вересень – пік відвідування туристами Греції, отже, в цей час путівки дорожче в рази. Путівка, яка на початку травня коштує 6 тисяч на людину, в липні і в серпні може стоїти від 9 тис. і вище! Звичайно вартість залежатиме від категорії вибраного вами готелю. Також відпочинок на Санторіні обійдеться вам набагато дорожче, ніж відпочинок на Кріті або Родосі.
Берегова лінія Греції
Берегова лінія Греції

Розмір оригіналу:   670x420
Тип: jpg   Дата:

Також не слід забувати, що Греція візова країна. Для подорожі в Грецію вам знадобиться оформити Шенгенську візу, її оформлення вам обійдеться від 65 євро на людину, дитина 25 євро. Список необхідних документів для оформлення візи вам підкаже ваше турагентство.
пляжі Греції
пляжі Греції

Розмір оригіналу:   670x420
Тип: jpg   Дата:

Отже, ви вже вибрали путівку і оформили візу, і тепер вас цікавить питання “Скільки ж узяти з собою грошей”?.
Перше на що треба звернути увагу це вибраний тип харчування, якщо ви їдете відпочивати не по системі “Усе включено”, то потрібно звичайно запастися грошима. Пообідати в кафе у будь-якому місті курорті Греції вам коштуватиме не менше 125 гривень, в цю ціну входитимуть салат, м’ясне блюдо і напій. Ціни в Греції не скільки не нижче за Київські, хіба тільки на деякі види фруктів. Фрукти вам коштуватимуть: полуниця від 38 гртвень, диня від 25 гртвень, апельсини від 5 гртвень, яблука від 8 гривень, кавуни від 20 гривень і.т.д. Алкогольні напої: вино від 25 гривень, пиво від 14 гривень, коньяк від 75 гривень, пляшка води від 4 гривень.

Не варто забувати, що навіть якщо ви їдете відпочивати по системі “Усе включено”, то час цієї системи закінчується близько 22.30-23.00, і з того часу напої стають платними і коштують: пиво від 1,5 євро за келих, коктейлі від 3 євро, вино від 1, 5 євро за келих, шоти від 2 євро, залежно від вибраного вами готелю.
Друге – звичайно ж екскурсії. Відразу хочу відмітити, що ціни на екскурсії в Греції не дешеві, і варіюються від 35 євро (оглядова екскурсія по вибраному вами місту – курорту). Подорож до стику трьох морів вам обійдеться від 45 євро за людину, подорож на Санторіні вам обійдеться від 135 євро за людину, в стільки ж вам обійдеться подорож на лайнері в Афіни, і залежатиме від вибраного вами типу каюти на лайнері. Не варто звичайно забувати, якщо ви їдете на екскурсію на цілий день, то вам не обійтися без обіду, обід в кафе або на лайнері на екскурсії вам обійдеться дорожче, ніж в міському кафе і може коштувати від 200 гривень. Звичайно-ж можна орендувати автомобіль і спробувати об’їхати ваш острів – курорт самим. Оренда автомобіля вам обійдеться від 45 євро. Залежатиме від класу вибраного вами автомобіля. Вам знадобляться звичайні українські права. Єдине “але”, в Греції дорогій бензин, вартість його близько 2 євро за літр. Але такий спосіб подорожей користується дуже величезною популярністю серед українських туристів.
природа Санторіні
природа Санторіні

Розмір оригіналу:   670x420
Тип: jpg   Дата:

Крім того, в Греції не дешеві продукти і напої, а також сувеніри. Магнітики вам обійдуться від 1 євро за штуку, причому за 1 євро варто постаратися його знайти. Брелки від 2 євро, рушники від 5 євро, кепки від 4 євро, одяг від 10 євро, мило на оливках від 1 євро, маслинова олія від 5 євро, так знаменитий серед туристів коньяк “Метаха” вам обійдеться від 6 євро, залежно від зірок і від об’єму.
Греція
Греція

Розмір оригіналу:   670x420
Тип: jpg   Дата:

Тепер торкнемося розваг в Греції. Якщо ви зберетеся на дискотеку, то варто знати, що вхід на багато дискотек безкоштовний, але напої там не дешеві. Прокотитися на катамарані вам коштуватиме від 6 євро за двомісний катамаран, і від 12 євро за чотиримісний. Прокотитися на оглядовому паровозику коштуватиме від 8 євро за людину.
Також варто враховувати, що у багатьох готелях Греції на пляжі на море і шезлонги і парасольки платні, і коштують від 2 євро за день. Також є платні пляжні рушники, їх оренда вам може обійтися від 7 євро за відпустку. Оренда сейфа за відпустку варіюється від 10 євро і залежить від готелю.

відпочинок у Греції
відпочинок у Греції

Розмір оригіналу:   670x420
Тип: jpg   Дата:

Проте за усім “але” стоїть приємний і незабутній відпочинок, найприємніше, те, що в Греції не чекають чайових, як наприклад на відпочинку в Тунісі або Єгипті, що дуже приємно при спілкуванні з персоналом. Тому якщо ви збираєтеся їхати відпочивати в Грецію, поздоровляю – це прекрасний вибір!
 

19 липня 2014

Автор:

Скільки з собою взяти грошей для відпочинку в Греції? Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук