пікнік в Хельсінкі
пікнік в Хельсінкі

Розмір оригіналу:   464x402
Тип: jpeg   Дата:

Наближається День Хельсінкі, 12 червня. День міста буде наповнений найрізноманітнішими подіями, одна з найцікавіших серед них – Вечеря під небом Хельсінкі. Спільний пікнік пройде на Північній Еспланаді, яка буде закрита для автомобільного руху. На вулиці встановлять довгий стіл, накритий білою скатертиною. Їду і напої принесуть самі учасники пікніка, з таким розрахунком, щоб почастувати сусідів. Спільна вечеря почнеться в 19.00.
Вечеря під небом Хельсінкі розрахована на тисячу чоловік, і 700 місць вже було заброньовано через сайт заходу. Але у охочих взяти участь в пікніку ще є шанс! 3 червня в інформаційному пункті Virka Info мерії Хельсінкі (Sofiankatu 1 / Pohjoisesplanadi 11-13) будуть поширені запрошення, які залишилися (ще 300 квитків). Virka Info відкриється в 9.00, і баритися не варто: минулого року на аналогічний захід квитки розійшлися миттєво!
Вечеря під небом Хельсінкі уперше була організована на День міста в 2013 році. Інтерес до заходу перевершив усі очікування. Навіть негода, що несподівано налетіла під час вечері, не змогла перервати застілля. Цього року, окрім Дня Хельсінкі, захід отримає продовження 7 серпня, коли спільні пікніки будуть організовані в різних районах міста.

7 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук