День Хельсінкі
День Хельсінкі

Розмір оригіналу:   670x401
Тип: jpeg   Дата:

12 червня Хельсінкі відмітить знаменну подію – 464 року з дня заснування міста. День Хельсінкі, який щорічно відзначається з 1959 року, наповнить райони міста захоплюючими подіями.
Програма свята відрізняється різноманітністю: танці і музика, активний відпочинок для усієї сім’ї, екскурсії на відкритому повітрі, смачна їжа, ранішня кава, виставки і майстер-класи – усе це і багато що інше чекає відвідувачів в день Міста.
Цього року окрім традиційної програми свята місто приготувало сюрпризи городянам і туристам. Так, уперше на Дні Хельсінкі виступить музикант Аарно Пааккарі, який гратиме джаз і блюз, переміщаючись по центру міста на унікальному засобі пересування – гібриді велосипеда і піаніно.
На Північній Еспланаді відбудеться Вечеря під небом Хельсінкі – захід, який збере за одним столом 1000 гостей. Якщо вам не вдалося отримати на нього квиток – не розстроюйтеся: у дворі садиби Хакасалми пройде пікнік в стилі 50-х років. Танцювальна музика, ретро-машини і мода допоможуть відвідувачам поринути в атмосферу минулих років.
Центр гастрономічної культури Teurastamo запропонує жителям і гостям міста Хельсінкі смачну вуличну їжу і відмінну музику, а також можливість взяти участь в створенні спільного витвору мистецтва з нагоди свята у дворі Teurastamo.
У Кварталі дизайну пройде традиційна “Ніч шопінгу”, в якій візьмуть участь дизайнерські крамнички і магазини.

11 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук