фестиваль у Хельсінкі
фестиваль у Хельсінкі

Розмір оригіналу:   640x427
Тип: jpeg   Дата:

14.05.-18.05. у столиці Фінляндії утретє пройде міський фестиваль “Прекрасний Хельсінкі” (Ihana Helsinki), який прикрасить місто до початку весняно-річного сезону, оживить міський простір, а також порадує жителів і туристів Хельсінкі цікавими подіями.
В середу 14 травня фестиваль відкриється конкурсом прикраси ліхтарних стовпів Північної Еспланади квітковими композиціями. У конкурсі візьме участь професійний флоризм. За роботою майстрів можна буде спостерігати з 9.00 до 14.00. Усі охочі зможуть взяти участь в голосуванні за вподобані роботи, а в 15.30 буде оголошений переможець. У 15.30, 17.30 і 19.00 в парку Еспланади відбудуться модні шоу PUUMA STAGE, на яких будуть представлені останні тенденції у світі моди.
В четвер 15 травня в місті пройде Ніч шопінгу. Багато центральних магазинів і торгові центри будуть відкриті аж до 24.00. У числі учасників – торгові центри Forum, Kamppi і Kluuvi, численні крамнички і галереї в Кварталі дизайну. Відвідувачів чекають вигідні пропозиції і захоплююча програма.
В п’ятницю 16 травня з 15.00 до 17.00 відбудеться День тварин в Парку Еспланади. Подія приурочена до ювілею зоопарку Хельсінкі Коркеасаарі, якому цього року виповнюється 125 років. Актори в костюмах тваринних розважатимуть публіку; відвідувачі зможуть проголосувати за улюблених представників фауни, взяти участь в лотереї, а також дізнатися більше про зоопарк і організовувані ним події. Публіку також чекають представлення і конкурси від Центру собак All Fur Dogz.
У суботу 17 травня відзначається день сім’ї і дітей. Заклади-учасники підготували програму для усієї сім’ї. З 11.00 до 14.00 площа Ласіпалатсі перетвориться на ігровий майданчик. Діти і дорослі зможуть познайомитися з традиційними фінськими іграми і самі взяти в них участь. В той же час в художньому музеї Атенеум пройде майстер-клас “Квітучий сад”, призначений для учасників старше за 3-и роки; а в музейному магазині художники Рііна і Самі Карла покажуть, як малювати казкових персонажів Мумі-долу.
У Кварталі дизайну відбудеться ярмарок авторських прикрас і одягу, пройдуть представлення циркової школи Ліннанмякі і музичні шоу. У заході візьмуть участь такі марки як Empire Design, Harakanpesä Shop, Ivana Helsinki, Kauniste Finland, Lumi Accessories, Napa&Paja, SUPERYELLOW і багато інших.
На літній сцені Espan Lava в Парку Еспланаді з 12.00 до 17.30 відбудеться відкриття весняно-річного сезону. Парк наповниться музикою різних стилів, в концерті візьмуть участь сольні виконавці і біг-бенди. Літня сцена буде відкрита до кінця серпня, майже щодня на ній виступатимуть музиканти.
В неділю 18 травня пройде Міжнародний день музеїв. З цієї нагоди художній музей Атенеум і музей сучасного мистецтва Кіасма можна відвідати безкоштовно. Нагадаємо, що в Атенеумі проходить ювілейна виставка фінської художниці і письменниці Туві Янссон. Охочі детальніше дізнатися про її життя і творчість запрошуються на безкоштовну екскурсію, яка відбудеться в 12.00 і пройде англійською мовою.

15 травня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук