Напевно усі люди чули про унікальне Мертве море і його цілющу силу, із-за якої море правильніше було б назвати “живим”. Мертве море – це безстічне солоне озеро, в яке впадає річка Іордан, що несе у своїй воді розчинені солі і мінерали. З поверхні озера йде випар води, тому концентрація солей і мінералів стає дуже високою і Мертве море перетворюється на величезну природну хімічну лабораторію, де створюються унікальні лікувальні продукти. Це солі і бруд, який лежить на дні озера, і уздовж його берегів, вони відрізняються особливим складом, в них багато з’єднань магнію, йоду, брому, калію.
Цілюща сила Мертвого моря
Цілюща сила Мертвого моря

Розмір оригіналу:   650x414
Тип: jpg   Дата:

Мертве море – найунікальніше натуральне джерело краси і здоров’я. Виготовлення косметичних засобів на основі продуктів Мертвого моря почалося ще за часів Клеопатри, якщо не раніше. Косметика з бруду і солей Мертвого моря сприяє омолоджуванню шкіри, зробить її бархатистою і ніжною, а робиться вона в Ізраїлі. До речі, їхати до Мертвого моря за косметичними засобами не обов’язково. Ви можете купити професійну косметику з Ізраїлю прямо в інтернеті, і перетворити свою ванну на філію кращих ізраїльських грязелікарень. Клінічні дослідження, що неодноразово проводилися в європейських і американських інститутах, підтвердили особливу ефективність такої косметики – вона виявилася на 40-50% ефективніше, ніж звичайна.
Але все-таки, якщо з’явиться можливість побувати на Мертвому морі, то треба нею неодмінно скористатися, адже його лікувальні і оздоровчі властивості полягають не лише у дії мінералів. У цих краях надзвичайно ясна і сонячна погода. Долина Мертвого моря знаходиться істотно нижче за рівень моря, на 425 метрів, і тому додатковий четирьохсот метровий шар повітря з розпорошеними в ньому мінеральними аерозолями – це прекрасний захист від шкідливих ультрафіолетових променів. Також тут багато цікавих і заповідних місць, можна навіть побачити соляний стовп, в який згідно Біблії, перетворилася дружина Лота.

8 лютого 2014

Автор:

Цілюща сила Мертвого моря Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук