аеропорт Таїланду
аеропорт Таїланду

Розмір оригіналу:   1088x622
Тип: jpg   Дата:

У зв'язку зі святкуванням Нового року в Таїланді влада королівства призвала туристів заздалегідь приїжджати в місцеві аеропорти із-за величезних черг.

Як повідомляє "The Bangkok Post", святкування тайського Нового року почнеться 11 квітня і триватиме до 17 квітня. Очікується, що в цей період на дорогах королівства виникнуть серйозні пробки, а пасажиропотік повітряних гаваней, в першу чергу Бангкока і Пхукета, виросте на 30%. В підсумку, тільки проходження паспортного контролю може зайняти у туристів більше години. На цьому фоні керівництво Таїланду закликає враховувати ці чинники і прибувати до аеропорту як мінімум за три години до вильоту.

Нагадаємо, що раніше стало відомо про те, що острів Пхі-Пхі, розташований в Таїланді закриють для туристів на 4 місяці. Як стало відомо, причиною такого рішення стали екологічні проблеми – із-за великого числа відпочивальників коралові рифи і морська флора виявилися сильно пошкоджені, пише "The Guardian". За даними видання, острів буде закритий з початку червня і до середини жовтня.

3 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук