Романський природний шлях
Романський природний шлях

Розмір оригіналу:   1024x768
Тип: jpg   Дата:

Більше двадцяти населених пунктів іспанської провінції Паленсія об’єднано новим масштабним туром по Іспанії під назвою “Романський природний шлях”. Приєднавшись до маршруту, можна дізнатися про особливості пам’ятників давньоримської архітектури і відвідати живописні природні пам’ятки.
Екскурсія включає три напрями. Основне, Ruta del Carbón de Cok, проходить по древньому тракту, що сполучав вугільні шахти в долинах Орбо, Ла-Кастіл’єре і Верганьо (Vergaño) із старовинним каналом в Аларі. Довжина цього маршруту складає 66 кілометрів. Дві інші екскурсії з однаковими назвами Ruta de Románico присвячені римським історичним пам’яткам. Тур по Іспанії протяжністю чотирнадцять кілометрів починається в Сантібан’єс-де-Екле і йде до Пайо-де-Охеда, а вибравши маршрут протяжністю 22 кілометри, туристи відвідають населені пункти Перасанкас і Дєеса-де-Монтехо (Dehesa de Montejo).
Провінція Паленсія розташована на півночі Іспанії і входить до складу автономного співтовариства Кастілія і Леон. Її адміністративний центр, місто Паленсія, був заснований ще в I столітті до нашої ери. На території регіону збереглася безліч унікальних пам’ятників різних епох, а лісові масиви, які дбайливо охороняються в нинішні дні, притягають сюди любителів природи Іспанії.

3 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук