пивний фестиваль
пивний фестиваль

Розмір оригіналу:   628x420
Тип: jpg   Дата:

З 14 по 16 лютого в столиці Канади Оттаві проходитиме фестиваль пива Winter Brewed. Туристи зможуть спробувати напої з двадцяти місцевих пивоварень, продегустувати традиційні канадські закуски і дізнатися більше про історію пива в Оттаві.
Прилегла провінція Онтаріо славиться темними сортами пива, що мають насичений аромат і солодкуватий смак. На фестивалі будуть представлені самі незвичайні і рідкісні авторські напої. Наприклад, відвідувачі зможуть спробувати місцеве пиво під назвою Ellsmere’s Regret, до складу якого входить органічний шоколад, какао-боби, насіння конопель і ваніль.
У перший день туристів чекає семінар, присвячений правильному поєднанню канадського пива з шоколадом. У другій відвідувачів познайомлять з традиційними сирами і закусками, а в третій – навчать робити коктейль з пива з кленовим сиропом. 14 лютого фестиваль проходитиме в пабі Arrow&Loon з 19:00 до 22:00, а 15 і 16 лютого – в залі Fifth Avenue Court з 11:00 до 22:00. Вхідний квиток коштуватиме 15 канадських доларів (130 гривень).

12 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук