Ви вирішили посадити на своєму городі дині і не знаєте яке насіння краще узяти. Треба вибирати насіння, яке підходить до клімату регіону в якому ви проживаєте. Так, наприклад, якщо зібрати насіння із смачної і солодкої дині, привезеної з Узбекистану і посадити в нашому, не особливо жаркому регіоні, то з цього нічого не вийде. Ні, дині з цього насіння звичайно ж виростуть, але це будуть далеко не ті дині, які ви хотіли побачити на своєму городі і столі.

як вибрати насіння дині
як вибрати насіння дині

Розмір оригіналу:   1200x790
Тип: jpg   Дата:

Тому, щоб виростити хороший урожай смачних і ароматних динь, треба правильно вибрати насіння. Нині у продажу є величезна кількість всілякого насіння. Насіння є раннього і пізнього термінів дозрівання. Якщо брати насіння у бабок на ринку, то від них можна отримати повну інформацію про це насіння. А якщо насіння дині купувати в спеціальних магазинах, усю інформацію можна прочитати на упаковці.

На упаковці має бути вказаний сорт дині, а якщо це гібрид – повинно бути вказано, що гібрид. Обов'язково вказується фірма – виробник і її адреса. Має бути вказана вага в грамах або кількість штук. Так само дається інформація про термін посадки і прибирання динь. Описується спосіб вирощування цього сорту.

Дині, як і усі городні культури діляться на сорти і гібриди. Якщо ви купите насіння сортової дині, то після збирання врожаю зможете зібрати насіння для посадки наступного року. Насіння з гібридного плоду для посадки не підійде.

Найбільш популярні сорти і гібриди:

  • Диня медова – має дуже ранній термін дозрівання. У неї овальна форма плодів з гладкою, жовтою шкіркою. Її ніжно-зелений м'якуш дуже соковитий і солодкий.
  • Диня колгоспниця – середніх термінів дозрівання. Плоди круглі з гладкою жовто-помаранчевою шкіркою і дуже смачним м'якушем, солодким і дуже соковитим. Плоди цього сорту витримують ґрунтові заморозки.
  • Диня Лада – середнього терміну дозрівання, круглі жовті плоди з ніжно кремовим м'якушем. Плоди цього сорту не тріскаються і містять велику кількість цукру. Вони прекрасно підходять для приготування цукатів.
  • Диня Стиглий Ананас – гібрид з ранніми термінами дозрівання. Круглі плоди з яскраво-помаранчевою шкіркою, покритою "сіточкою". Зеленувато-жовтий м'якуш дуже солодкий з ароматом ананаса.
  • Диня Принцеса Марія – гібрид середніх термінів дозрівання. Плоди круглі сіро-зеленого кольору з шкіркою, покритою великою сіткою. Яскраво-помаранчевий м'якуш має мускатний аромат.

 

18 травня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук