У Римі після реставрації для туристів знову відкрилися Іспанські сходи – одна з найголовніших пам’яток італійської столиці. Варто відмітити, що її реконструкція тривала впродовж року.
Іспанські сходи в Римі
Іспанські сходи в Римі

Розмір оригіналу:   670x425
Тип: jpg   Дата:

Також важливим є той факт, що гроші на реставрацію були виділені не державою, а модним будинком «Bulgari», якому цього року виповнюється 130 років. Як стало відомо, компанія витратила близько 1.5 млн євро. При цьому після завершення реконструкції модний будинок запропонував мерії закривати пам’ятку від туристів на ніч за допомогою огорож, проте в місцевій адміністрації цю ідею не підтримали.
Відмітимо, що сходи знаходяться на площі Іспанії, що дістала свою назву завдяки іспанському посольству, розташованому на її території з XVII століття. При цьому не дивно, що гроші на її реставрацію виділив саме модний будинок, оскільки на площі Іспанії, розташовано безліч бутиків і магазинів, що представляють знамениті італійські бренди.
Нагадаємо, що влітку керівництво відразу трьох італійських міст, серед яких опинився Рим, звернулося до влади з проханням розв’язати проблему, пов’язану із занадто великим турпотоком. Так, за словами градоначальників, в сезон інфраструктура міст просто не справляється з потоком туристів і для місцевих жителів стає проблемою будь-які побутові потреби – добратися на роботу, тим більше до лікаря і навіть виспатися вночі.

25 вересня 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук