З 1 серпня туристи при відвідуванні пам'яток Єгипту отримали право фотографувати і знімати відео на мобільні телефони абсолютно безкоштовно. Це рішення прийняли в міністерстві у справах пам'ятників старовини країни ще на початку липня і тепер воно набуває чинності. Раніше з туристів стягували додаткову плату за фото, а деякі пам'ятки було взагалі заборонено фотографувати.

туристам дозволили фотографувати у Єгипті
туристам дозволили фотографувати у Єгипті

Розмір оригіналу:   1023x596
Тип: jpg   Дата:

Сума, яку туристові доводилося витратити на фотографування, була порядку $6. При цьому частина зон була заборонена для фото – до речі, деякі заборони передбачається зберегти. Наприклад, знамениту маску Тутанхамона без дозволу сфотографувати як і раніше буде не можна. Також за професійну фотокамеру іноземним туристам в музеї як і раніше доведеться платити – таке задоволення обійдеться в $3.

У Єгипті сподіваються, що цей захід збільшить інтерес туристів до відвідування музеїв і в цілому спрацює як додаткова реклама.

"Рішення міністерства у справах пам'ятників старовини про безкоштовне фотографування на телефони дуже своєчасне і принесе користь музеям і археологічним пам'ятникам. У відвідувачів з'являться оригінальні фотографії експонатів, вони будуть розміщати їх в соцмережах, що стане непрямою рекламою культурного, пізнавального туризму в Єгипті", – заявив, наприклад, гендиректор науково-дослідного управління археологічних пам'ятників провінції Південний Сінай професор Абдель Рахим Ріхан.

До речі, спланувати вашу майбутню подорож допоможе енциклопедія курортів, готелів і пам'яток Єгипту на сторінках нашого блогу про подорожі, у нас можна заздалегідь відібрати і вивчити пам'ятки і готелі. А замовити екскурсію на будь-якому курорті Єгипту, включаючи екскурсії в Каїр (Великі Піраміди) і Луксор (долина Фараонів) можна через сервіс пошуку екскурсій і гідів.

Нагадаємо також, що нещодавно з гробниці Тутанхамона витягнули велику золоту труну для проведення реставраційних робіт, а деякі люди в зв’язку з цим почали розповсюджувати чутки про прокляття Тутанхамона.

4 серпня 2019

Автор:

У Єгипті туристам дозволили фотографувати пам’ятки безкоштовно Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук