"Першу десятку" міст, в яких туристи найчастіше скаржилися на харчові отруєння представили у британському виданні Daily Mail. Дослідження проводилося силами аналітичної компанії Sick Holiday і лабораторії YorkTest. За законом великих чисел, список очолили найбільш масові курорти, і перше місце зайняла Хургада.

місця отруєння туристів
місця отруєння туристів

Розмір оригіналу:   736x432
Тип: jpg   Дата:

За даними дослідників, з початку 2017 року в Хургаді було зареєстровано 380 випадків харчового отруєння у туристів. Також в першу трійку потрапила домініканська Пунта-Кана, де зафіксовано 211 постраждалих туристів. На третьому – туристична зона Рів'єра-Майя в Мексиці, де зафіксовані 182 випадки отруєння.

У першу п'ятірку потрапили також улюблена нашими туристами Анталія – з результатом в 108 туристів, що отруїлися, і мексиканський Канкун, де налічили 95 тих, що отруїлися. У десятці також курорти Кабо-Верде, Боа-Вішта і Сал, що займають шосту і восьму позиції 84 людини та 68 туристів, що отруїлися.

На сьомому місці Маракеш, де зареєстрували 83 випадки отруєнь. Також до десятки увійшли іспанські курорти Майорка і Бенідорм. Там проблеми зафіксовані у 66 і 62 туристів відповідно.

22 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук