Великі готельні ланцюжки виходять на другі за значимістю і популярності курорти В'єтнаму, повідомляє Hotel Management.

Хоча готельні компанії не відмовляються від самих розкручених туристичних напрямів і великих столичних міст країни, вони розглядають можливості для розвитку в інших курортних зонах, менш популярних.

По словах Le Hoang Vu, консультанта InterContinental Hotels Group, Нячанг вийшов зі списку компанії як "ключовий зростаючий напрям для розвитку".

У свою чергу, Michael Ong Майкл Онг, віце-президент по розвитку Pan Pacific Hotel Group, уточнив: "Ми представлені в Хошиміні і Ханої, тому тепер готові виходити в інші райони. У тому числі Дананг і Фукуок. PPHG скоро почне просувати саме ці напрями".

Зростаючу увагу до Данангу експерти пояснюють розвитком гольф-туризма в цьому регіоні, особливо після проведення там минулого року Азіатській конвенції по гольф-туризму. Також інвесторів і туристів притягає щорічний Міжнародний фестиваль фейєрверків, що проходить з квітня по червень, і міжнародні спортивні заходи, включаючи Міжнародний марафон Manulife Danang.

Оновлений міжнародний аеропорт Дананг також притягнув на курорт додатковий турпотік. За підсумками 2017 року місто відвідали 6,3 мільйона туристів, що означає двозначне зростання в порівнянні з показниками трирічної давності.

Крім того, меті розвитку туризму в регіоні служить збільшення рейсів з різних куточків світу. Так на сьогодні 20 міжнародних авіакомпаній встановили прямі рейси з Китаю, Макао, Південної Кореї, Тайваню, Японії, Росії, Малайзії, Сінгапуру, Камбоджи та Гонконгу.

курорт Фукуок
курорт Фукуок

Розмір оригіналу:   911x606
Тип: jpg   Дата:

Фукуок також є зростаючим ринком. Місцева і центральна влада острова планує розвивати тут міжнародний центр еко-і курортного туризму, зону розваг і фінансів. Для досягнення цієї мети уряд розгорнув декілька програм, у тому числі податкові послаблення, які притягнули великі інвестиції від місцевих і міжнародних компаній.

Так, наприклад, для інвесторів встановлена низька планка прибуткового податку, скасована оренда землі впродовж перших чотирьох років після запуску проекту і зниження цін на оренду землі на 50 відсотків впродовж наступних дев'яти років.

Фукуок також прагне притягнути інвесторів вигідною 99-річною орендою землі.

Нині у стадії будівництва знаходяться Mvenpick Resort Phu Quoc, який відкриє двері в 2019 році, Mvenpick Hotel and Residences Han River(Дананг) – відкриття в 2020 році і Courtyard by Marriott Nha Trang Hon Tam Resort – в 2020 році.

5 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук