Біля головної перуанської історичної пам'ятки Мачу-Пікчу почалося будівництво нового аеропорту. Влада країни вважає, що він буде економічно вигідний.

таємниче місто Мачу-Пікчу
таємниче місто Мачу-Пікчу

Розмір оригіналу:   921x518
Тип: jpg   Дата:

Як з'ясували в редакції блогу про подорожі ozi.pp.ua, щороку в древнє місто інків приїжджає півтора мільйона туристів. Це майже удвічі більше, ніж рекомендує ЮНЕСКО, яке взяло цитадель під свою егіду. Місто було включене в список об'єктів Всесвітньої спадщини, що знаходяться під загрозою, також Мачу-Пікчу увійшла до списку 7 нових чудес світу.

Але президент Перу Мартін Віскарра вважає, що новий аеропорт притягне ще більше любителів старовини і створить нові робочі місця для жителів Перу.

Новий аеропорт буде розташований на висоті 3800 метрів над рівнем моря. Вище розташований тільки китайський аеровузол в Сичуані.

Проте багато жителів країни стурбовані його рішенням. Вони вважають, що переживше п'ять віків завоювань, землетрусів, зсувів і масового туризму місто Мачу-Пікчу може не витримати будівництва нового аеропорту. Археологи стверджують, що цитаделі інків може загрожувати загибель.

Нині історикам не лише не відомий час будівництва фортеці. Вони навіть не знають ні її справжньої назви, ні кількість жителів, ні з якою метою вона була створена. Мачу-Пікчу досі залишає більше питань, ніж відповідей.

15 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук