У список "Семи чудес світу Стародавнього світу" увійшли пам'ятки, які були створені древніми греками, будучи найбільш помітними місцями у світі. Відтоді багато хто розробив списки "Сучасних семи чудес світу". З єдиним переліком, який дійсно виділяється і витримав випробування часом, ви ознайомитеся прямо зараз.

Нові сім чудес світу
Нові сім чудес світу

Розмір оригіналу:   1804x1185
Тип: jpg   Дата:

Ще в 2007 році більше 100 мільйонів чоловік подали свої голоси, щоб допомогти вибрати нові 7 чудес світу. Кожна з пам'яток була ваблячим орієнтиром для туристів, будучи всесвітньою спадщиною упродовж усієї історії. Отже, ознайомтеся з самими вражаючими конструкціями на планеті Земля.

1) Мачу-Пікчу, Перу

Місто побудоване в 15 столітті імператором Пачакутеком. Воно є одним з останніх поселень інків, знайдених в Куско, що залишилися, недалеко від Ліми. Вважається, що його жителі були убиті спалахом віспи. Після того, як іспанці завоювали Імперію Інків, Мачу-Пікчу залишився забутим більше 3 століть до 1911 року, коли він був знову відкритий Хірамом Бінгемом.

2) Велика Китайська стіна

Велика Китайська стіна була побудована для з'єднання укріплень і поліпшення китайської системи оборони проти монгольських військ. Це найбільша штучна споруда на землі. Вона дуже величезна, тому деякі навіть говорять, що будову можна побачити з космосу.

3) Христос Спаситель, Бразилія

Статуя Ісуса Христа, що стоїть на горі Корковадо в Ріо-де-Жанейро, має висоту 38 метрів. Ця вражаюча конструкція, спроектована Хайтором да Сілва Коста і побудована під керівництвом французького скульптора Пола Ландовського. Пам'ятка зображує теплоту і відкритість бразильського народу, який вітає гостей з розпростертими обіймами.

4) Колізей, Італія

Усі дороги ведуть в Рим! Ця неймовірна структура, побудована на честь Римської імперії, була ареною, використовуваною для битв гладіаторів. Виявляється, що саме Колізей надихнув форму сучасних спортивних стадіонів.

Колізей - Нові 7 чудес світу
Колізей - Нові 7 чудес світу

Розмір оригіналу:   550x350
Тип: jpg   Дата:

5) Петра, Йорданія

Древнє місто, знайдене в державі Йорданія, колись було серцем Набатейской імперії, якою правив цар Аретас IV. Місце було спочатку створене як торговий центр. Найстаріший пам'ятник в Петрі – це монастир, який був побудований в 1 столітті. У 1985 році популярна туристична пам'ятка була оголошена ​​об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

6) Піраміда в Чічен-Іца, Мексика

Піраміда в древньому місті Чічен-Іца є останнім і найзнаменитішим храмом майя. Вона була не лише місцем поклоніння і жертвопринесення, але і втілювала політичну і економічну силу цивілізації майя.

7) Тадж-Махал, Індія

Тадж-Махал – мавзолей з білого мармуру, побудований Імператором Мусульманського Могола Шах Джаханом на згадку про його третю дружину Мумтазе Махале. Будівля насправді є комплексом споруд, в яких персидські, Осман, ісламські і індійські архітектурні елементи об'єднуються, щоб сформувати найбільш вражаючу конструкцію. Ці місця і пам'ятники широко відомі як "Нові сім чудес світу", будучи сучасним доповненням до древніх семи чудес.

Нові 7 чудес світу: Тадж-Махал
Нові 7 чудес світу: Тадж-Махал

Розмір оригіналу:   550x350
Тип: jpg   Дата:

Усі перераховані пам'ятки є об'єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Побудовані на чотирьох континентах, більшість з древніх і середньовічних імперій, відібрані пам'ятки є архітектурними чудесами величезного масштабу і найбільш відвідуваними туристичними місцями у світі.

Доречі раніше ми писали, як обирали нові сім чудес світу та які місця розглядались, як кандидати на звання 7 нових чудес світу.

14 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Коментарів (1)

 

  1. Сергій Гарюк коментує:

    Добавте Бердичівський Пивзавод

Залишити коментар або відгук