Відоме портове болгарське місто Варна – знаменитий курорт, перлина узбережжя Болгарії. Сьогодні Варна в центрі північного узбережжя Чорного моря. Це друге за значимістю і величині місто Болгарії.

відпочинок у Варні
відпочинок у Варні

Розмір оригіналу:   1216x440
Тип: jpg   Дата:

Тут є усі комунікації: аеропорт міжнародного значення, залізниця.

З усіх кінців світу їдуть сюди туристи – не лише на золоті піщані пляжі, але і з метою відвідати пам'ятки цього історичного центру. Притягає в це місто велику кількість музеїв і інших культурних об'єктів. Серед них виділяються фестивальний і конгресний центри, відреставровані архітектурні пам'ятники, побудовані в XIX ст. і початку XX ст. у віденському стилі. Приморський сад, в якому ростуть унікальні види дерев, давно вже став символом Варни.

Відвідування історичних пам'ятників робить відпочинок змістовнішим. Чого варті тільки екскурсії в Собор Успіння Пресвятої Богородиці або в Археологічний музей. За містом розташований православний монастир, висічений прямо в скелях, ця інформація надійшла з новин Болгарії.

Проте в літній час безліч відпочивальників спрямовується до блакитного узбережжя і золотих пісків Варни. Тут все розташовує до повноцінного відпочинку: прекрасні пляжі і затишні кафе, водні атракціони і прохолодні фонтани, тінисті алеї і дивовижні квітники.

Не залишаються байдужими відпочивальники і до відвідування дельфінарію. Море веселощів і радості доставляє водна гірка "Ролба", а діти вчаться плавати у басейні з мінеральною водою – тут організовані спеціальні курси туристичних новин.

Прекрасний клімат чорноморського узбережжя, відмінна організація і можливість відвідати історичні місця роблять відвідування цього міста не лише приємним, але і змістовним, а інформація від блогу про подорожі доповнить суть вище переліченого і зробить повідомлення в розділ під назвою новини туризму.

23 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук