Марса-Алам – це невелике курортне місто в Єгипті, розташоване в 271 км на південь від Хургади. Населення міста практично цілком задіяне в туристичній сфері. Курорт цей досить модний, і нестримно розвивається. У Марса-Аламе побудована достатня кількість готелів від трьох до п'яти зірок, обслуговування проходить на дуже високому рівні. Постійно будуються нові готелі, інвестори вкладають великі кошти в розвиток туризму в місті.

курорт Марса-Алам
курорт Марса-Алам

Розмір оригіналу:   1023x614
Тип: jpg   Дата:

Цей курорт – відмінне місце для тихого спокійного відпочинку, його однозначно оцінять ті, хто любить проводити час в спокійній самоті, займаючись спогляданням. Тут дуже добре проводити відпустку усією сім'єю.

Курорт припаде до вподоби любителям природи. Оскільки великий інтерес представляє флора і фауна. Можна спостерігати чудових мешканців Червоного моря. Марса-Алам славиться дельфінам, дюгонями, восьминогами і різними екзотичними рибами. Також багатьох притягають мангрові зарості і коралові рифи.

Тим, хто віддає перевагу активному відпочинку, буде, чим зайнятися в Марса-Аламе. Завдяки тому, що тут знаходяться коралові рифи, цей курорт є одним з найпопулярніших дайвінг-центрів на території Єгипту. Усі ті, що бажають проходять курс навчання підводному плаванню. Можна також займатися риболовлею і вирушати в різні морські подорожі. Ще одно розвага, що надається на курорті, – це сафарі. Катаючись на джипах або квадроциклах по пустелі, Ви отримаєте безліч позитивних емоцій.

А ті, хто віддають перевагу культурним розвагам, зможуть відправитися в різні екскурсії по куточках Єгипту, сфотографуватися на тлі історичних цінностей, зануритися у світ староєгипетської цивілізації.

Таким чином, курорт Марса-Алам надає туристам комфорт, розваги і різноманітну культурну програму.

23 квітня 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук