весною в Криму
весною в Криму

Розмір оригіналу:   450x299
Тип: jpg   Дата:

Прекрасні пейзажі живописних гір, безкрайні узбережжя Чорного і Азовського морів, висушені степи – усе це природне багатство дарує Кримський півострів.
А ще ця земля дарує своїм гостям першокласні пляжі з м’яким, обволікаючим піском і долини, в яких дозрівають грона дуже смачного і соковитого винограду.
Крим прекрасний у всі пори року. Навіть взимку, коли в у нас панують люті морози на цьому півострові дуже комфортна температура: від плюс двох до п’яти- семи градусів вище за нуль.
Неймовірної краси види тут з’являються навесні. Уся прекрасна природа Криму прокидається після похмурих місяців і усі плодові дерева, яких доречі дуже багато, починають не просто розквітати, а по-справжньому пахнути.
Церква Воскресіння Христова. Форос
Церква Воскресіння Христова. Форос

Розмір оригіналу:   2000x1280
Тип: jpg   Дата:

Саме тому поїздка весною в Крим – це особлива родзинка життя, яке забути просто неможливо!
Іноді відпочиваючим на цій дивовижній землі здається, що навесні тут разом з кольорами і деревами почнуть неймовірно барвисто розквітати і скелі.

Скелі Фіолента весною
Скелі Фіолента весною

Розмір оригіналу:   2000x1280
Тип: jpg   Дата:

Камені, звичайно, не зацвітають, але завдяки тому, що їх оточує зеленіючий щільний покрив, виглядають абсолютно інакше.
Саме весна на Кримському півострові – цей той час, коли у кожного цінителя відмінного відпочинку є прекрасна можливість зробити велику кількість приголомшливих фотознімків. Панорами, зафіксовані на фотоапараті хорошої якості, виходять просто чудовими. І ніяких складнощів не складе зібрати місткий альбом, розглядати який в дружній компанії не набридне довгі роки. Він зможе нагадати Вам, наскільки прекрасний Крим весною, і який приголомшливий в цей час відпочинок дарує його земля!

5 лютого 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук