Популярний англійський вікторіанський стиль зібрав усю пишність стилів різних часів. Дизайн інтер’єру в цьому стилі вважається класикою, де усе виглядає розкішно, витончено при порівняно невеликих грошових вкладеннях.
Цей стиль підходить людям, яким подобається усе натуральне, добротні предмети меблів і витончений декор. Цьому стилю властивий аристократизм і практичність. Побутові предмети цінувалися своєю якістю тому, що вони передавалися у спадок і їх експлуатували тривалий час. Цей стиль для людей з бездоганним смаком, які не квапляться за модними напрямами.
Оформлена квартира або кімната у вікторіанському стилі самодостатні, де продумана кожна деталь. Почуття власної гідності, забезпеченість хазяїв є видимою в інтер’єрі, при цьому стиль не виглядає помпезним або бідним.
кімната у вікторіанському стилі
кімната у вікторіанському стилі

Розмір оригіналу:   800x530
Тип: jpg   Дата:

Вікторіанський стиль уміло переплітає класичні англійські канони, колоніальний стиль і готику. Що пройшов декілька періодів розвитку, цей стиль оформився в респектабельну класику, якій властиво почуття міри. Бліді відтінки кремового, рожевого, молочного, зеленого або бузкового кольору використовуються для оформлення стін і стелі. Декоративні елементи з позолотою. Оббивка меблів, текстиль, килими в смарагдових або вишневих кольорах.
Для обробки підлоги використовується паркет або ламінат, бажано дорогий і хорошої якості. Вікна і двері з натуральних матеріалів з використанням латунної фурнітури. При оформленні вікторіанського стилю необхідно підкреслити колір обробки предметів меблів. Прийнятніше за колір під червоне дерево або морений дуб, з різьбленням і інкрустацією. Меблі мають бути темніше за колір стелі і стін. Затишок вікторіанському стилю надають орнаменти з кольорами, красива драпіровка портьєр підв’язками і балдахінами. Вікна з багатошаровими карнизами додадуть затишку і камерності приміщенню.
Важливими елементами стилю є картини в красивому позолоченому оформленні, годинник для каміна, а також високі дзеркала. Картини не повинні зливатися з фоном стіни, як правило, вони зображують різні історичні моменти. Фарфорові дрібнички, екзотичні дрібниці, вази, скриньки додадуть інтер’єру комфорту і зроблять його завершеним. Стеля прикрашається люстрою в основному з кришталя з декількома ярусами лампочок. Такі люстри широко представлені. Затишку додадуть великі рослини і дорогі натуральні килими.
Вікторіанський стиль – це добра розкішна класика. У цьому інтер’єрі усе спрямовано на створення затишку, спокою і душевної гармонії.

29 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук