тури в Єгипет
тури в Єгипет

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

В результаті політичних хвилювань останніми роками туристична галузь Єгипту серйозно постраждала: зменшився турпоток, відповідно, впали грошові надходження в казну країни. В результаті, щоб підвищити наповнюваність бюджету, нова влада Єгипту прийняла два неприємних для іноземних мандрівників рішення про підвищення вартості візи і введення в’їзного податку.
На щастя, для туристів це рішення було виконане лише наполовину: з 1 травня 2014 року вартість туристичної візи виросла з 15 до 25 американських доларів, а ось в’їзний збір у розмірі 7 доларів США, судячи з усього, так і не був введений.
Нагадаємо, Єгипет користується величезною популярністю серед вітчизняних мандрівників. Знайти недорогі тури у Єгипет з прямим перельотом і забронювати авіаквитки сьогодні можна не лише з Києва, але і з інших регіонів. При цьому завчасно отримувати візу туристам з України не вимагається – вона проставляється безпосередньо в міжнародних аеропортах Єгипту, а також в річковому порту Асуана. Термін дії такої туристичної візи складає 1 місяць з моменту прибуття до країни.
По численних повідомленнях вітчизняних і зарубіжних мандрівників, вартість в’їзної візи до Єгипту дійсно була збільшена на 10 доларів США, а ось про в’їзний збір, анонсований на початок червня, ніхто нічого не чув. Досі єгипетські прикордонники в аеропорту перевіряють лише мету приїзду по прибуттю і терміни перебування в країні під час вильоту, ніяких додаткових податків при цьому не стягуються.

17 жовтня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук