Число іноземних туристів відпочиваючих у болгарських горах влітку збільшується. Свідоцтвом тому місто Олена, розташоване в Оленській улоговині на висоті 300 м над рівнем моря біля підніжжя центральної частини гірського Балканського ланцюга. Туристів воно притягає прохолодою, спокоєм і автентичними болгарськими будинками, що зберегли дух епохи Відродження. Разом з болгарськими туристами, на відпочинок в місто Олена приїжджають німці, українці, французи, індійці.

болгарський курорт Олена
болгарський курорт Олена

Розмір оригіналу:   829x466
Тип: jpg   Дата:

Як повідомили в місцевій адміністрації, вже другий рік підряд усі готелі в Олені і околицях заброньовані на декілька тижнів вперед.

Багато іноземних туристів відпочивають і в Родопах. Там курорт Пампорово вже давно вважається улюбленим місцем для відпочинку і втечі від серпневої жари. За традицією, Пампорово пропонує своїм гостям басейни, маршрути для велосипедних і пішохідних походів по горах і екскурсії в печери. Є і спеціально організовані Туристичним центром пішохідні тури на вершини Сніжанка, Мечі чал і Перелік, на Смолянські озера, в с. Широка-Лика та ін.

Пропонуються і кваліфіковані гірські провідники, а підйомник Пампорово-Смолянські озера працює впродовж усього літнього сезону.

19 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук