Приїхати в Париж і не відвідати Монмартр – значить, майже не побачити міста, адже Монмартр є одним з самих легендарних і колоритних його районів. Тут каплиці, церкви і інші пам’ятки є сусідами з кабаре, численними ресторанчиками і магазинчиками, в яких можна купити багато чого, у тому числі предмети і речі еротичного характеру. Здавалося б, усе, що знаходиться на Montmartre, абсолютно несумісно, проте подібне поєднання на подив тут виглядає цілком органічно.
вулиця Montmartre вночі
вулиця Montmartre вночі

Розмір оригіналу:   1200x497
Тип: jpg   Дата:

крамнички на вулиці Montmartre вночі
крамнички на вулиці Montmartre вночі

Розмір оригіналу:   1200x726
Тип: jpg   Дата:

Вулиця Монмартр має таку ж назву, як і живописний пагорб, на якому вона розташована. Колись давно цей район був звичайнісіньким невеликим давньоримським поселенням, а сьогодні Монмартр є знаменитим місцем, де живе еліта, і де прагнуть побувати численні туристи.
вулиця Montmartre
вулиця Montmartre

Розмір оригіналу:   1200x797
Тип: jpg   Дата:

З 19 століття витончені будівлі і вузенькі затишні вулички Монмартра притягали сюди поетів і художників, яких надихала тутешня атмосфера і живописні пейзажі, що відкриваються з пагорба. І зараз в невеликому парку Монмартра, як і раніше, збираються художники, які за певну плату напишуть ваш портрет або будь-який портрет по фотографії, красивий пейзаж і багато що інше.
Художники на вулиці Montmartre
Художники на вулиці Montmartre

Розмір оригіналу:   1200x689
Тип: jpg   Дата:

Художники на вулиці Montmartre
Художники на вулиці Montmartre

Розмір оригіналу:   1200x864
Тип: jpg   Дата:

Прогулюючись по Монмартру, обов’язково побувайте в Музеї Сальвадора Далі, помилуйтеся живописними виноградними садами, що на вулиці Сен-Вессен, базиликою Сакре-Кер і іншими пам’ятками, яких тут предостатньо. На Монмартре приємно навіть просто прогулятися, особливо увечері – в цей час можна побачити і численних туристів, і парижан, які неквапом гуляють по Монмартру або обговорюють останні новини, сидячи в затишних кафе з чашкою чаю або кави. Потрапити на Монмартр можна, або піднявшись по знаменитих східцях або ж на фунікулері, а милуватися Парижем краще з оглядового майданчика, який знаходиться перед базиликою Сакре-Кер, – звідси відкривається дивовижний вид.
базиліка Сакре-Кер
базиліка Сакре-Кер

Розмір оригіналу:   1199x788
Тип: jpg   Дата:

Відео: вулиця Монмартр


Відео демонструє один з районів Парижу, а саме вулицю Montmartre з її кольоровими фарбами та колоритом, не великими кафе та ресторанами, а також базиліку Сакре-Кер, з якої відкривається дивовижний вид на велику частину Парижу

Відео: вулиця Монмартр любительська зйомка


Коротеньке відео відзняте любительською камерою на вулиці Montmartre

10 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук