Колізей увійшов до списку семи нових чудес світу. Це одно з найграндіозніших архітектурних творінь, яке залишилося нам в пам'ять від древніх римлян. Тут люди веселилися, спостерігаючи за різного роду змаганнями. Зараз на Колізей приїжджає подивитися величезна кількість туристів. Тому вибирай час ретельно, щоб якомога менше відвідувачів відволікало тебе від "знайомства" з цією старовиною.

Колізей
Колізей

Розмір оригіналу:   1280x811
Тип: jpg   Дата:

Деякі частини величного пам'ятника закриті заради безпеки понад цікавих туристів. Але навіть прогулянка по стандартному туристичному маршруту залишить круті враження. З верхніх майданчиків Колізею відкриваються прекрасні види на столицю Італії.

Із стандартним квитком ти побачиш тільки перший і другий поверхи Колізею. Відвідати арену, третій ярус і підземелля можна тільки в групі з екскурсією. Треба заплатити додатково 9€.

Краще узяти вхідні квитки заздалегідь, щоб не стояти декілька годин в черзі. Можна купити квитки через один з сайтів (їх багато в мережі). Окрім 12€, заплатиш додатково від 2€ до 6€ за бронювання в онлайн. Можна узяти Roma Pass на 48 годин (28€). Отримуєш вільний вхід у будь-який перший музей, безкоштовний проїзд в транспорті і знижки на усі подальші візити в інші музеї, а в деякі взагалі безкоштовно.

І ще один варіант. Квиток за 12€ дає можливість побувати в трьох історичних місцях Риму – Колізей, Палатін і Римський форум. Ти можеш купити квиток в одному з цих музеїв, а потім використати його ж для інших пам'яток з цього списку. Черги в касах до Римського Форуму або Паладіну значно менше. Цей єдиний квиток діє 48 годин, але у будь-яке місце можна пройти один раз. Раз на місяць вхід в Колізей безкоштовний для усіх (кожна перша неділя).

Переліт з Києва в Рим коштує близько 100€- 150€. Можна упіймати акції або спеціальні пропозиції на переліт тут.

Трансфер з будь-якого аеропорту на автобусі коштує 6€ до Termini Station. В дорозі близько години.

У Римі тобі треба їхати на метро до станції Colosseo (лінія В), або добратися на одному з міських автобусів 51, 75, 85, 87 до тієї ж зупинки Colosseo або Celio Vibenna. Одноразовий проїзд на будь-якому громадському транспорті – 1,5€. Проїзний на добу – 7€.

Колізей
Колізей

Розмір оригіналу:   1487x728
Тип: jpg   Дата:

Найближчий аеропорт: Міжнародний аеропорт Рим-Ф'юмічіно ім. Леонардо да Вінчі, Аеропорт Риму Чампіно.

Скільки часу на прогулянку: 2-3 години.

Адреса: Piazza del Colosseo, Рим, Італія

Графік роботи (останній вхід здійснюється за 1 годину до закриття):

  • 08:30 – 16:30 – з останньої неділі жовтня по 15 лютого;
  • 08:30 – 17:00 – з 16 лютого по 15 березня;
  • 08:30 – 17:30 – з 16 березня по останню суботу березня;
  • 08:30 – 19:15 – з останньої неділі березня до 31 серпня;
  • 08:30 – 19:00 – з 1 по 30 вересня;
  • 08:30 – 18:30 – з 1 жовтня по останню суботу жовтня.

Ціна вхідного квитка в Колізей:

  • повний – 12€;
  • пільговий – 7,5€;
  • дитячий (до 18 років) – безкоштовно.

23 серпня 2019

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук